Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bűn a megcsalás, hiszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn a megcsalás, hiszen lehet okosan csinálni?

Figyelt kérdés

A megcsalást lehet jól is csinálni. Párommal 1 éve alkotunk egy párt és kezdettől fogva megcsalom, amiről ő nem tud. Kapcsolatunk harmonikus és boldogok vagyunk (ő is így érzi és a kívülállók is).


Viszont kavartam közben mással is. Pár hétig két sráccal is egyszerre plusz a párom.

Nem volt lelkiismeret furdalásom, mert ő ebből semmit sem érzékelt.


Leleplezhetetlenül csinálom:

- nem élünk együtt

- nincs mobilnetem így megszokta h sokszor órákig elérhetetlen vagyok

- nem szoktattam rá a telefonhívásra sem

- másik kabátot és sálat hordok ilyenkor, a hajviselet is picit más,

- körültekintően választok szeretőt (Budapest másik végében lakjon)

- rendszertelen időpontú és hosszú találkozók

- nincsenek barátaim (így nincs olyan aki elcsacsogná), - hangouts-on beszélem meg a randikat (azt sosem csekkolná le, így simán otthagyom előtte a laptopomat belépve a messengerbe)

- éreztetem vele a szeretetemet és sokszor kedveskedek neki

- kedves, visszafogott magatartás és öltözködés

- a szeretők nem tudnak a páromról és arról sem, hogy hol lakok



4 havonta szeretőt cserélek, addigra már megszeretne engem. Gyorsan jönnek egymásután. Volt olyan akit villamoson néztem ki magamnak, volt munkatárs. Bárki aki nyitott barátság extrákra


Persze van vad szex a szeretőimmel.


Nem érzem bűnnek, mert így vagyok kiegyensúlyozott és a párom is boldog velem.


Tehát pont hogy ez segít a jó párkapcsolat fenntartásához. Csak azok mondják, hogy rossz a megcsalás akik lebuktak vagy lebuktatták a másikat.


25N



2019. dec. 4. 23:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azok mondjak, hogy rossz a megcsalas, akikben van egy minimalis emberseg es tisztelet. Benned egyik sincs meg, es nagyon sajnallak, hogy valahol az eleted soran annyira felre szocializalodtal hogy szamodra ez olyan hetkoznapi, mint venni egy gyrost. Ez nem a kapcsolat fenntartasaban segit, hanem te vagy annyira gumigerincu, hogy nem tudsz egy srac mellett megallapodni oszinten.
2019. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatban erre miért van szükséged? Nyilván, mert nem az..
2019. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Igazán büszke lehetsz magadra. Ilyen undorító nő nem létezik, szóval ez a kérdés egy kitaláció.
2019. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
És még élvezi is, hogy zsinórban b****a át a szerencsétlent. Gusztustalan az ilyen
2019. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Fordított helyzetben?
2019. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudthatod, lehet ő is megcsal... Valami oknál fogva nem vagy vele elégedett. Nincs értelme erőltetni, ami nem működik.
2019. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Ebből a sok energiából amit a ribiségedbe fektetsz, már lehetne egy normális kapcsolatod is például.


Másrészt ez még kapcsolatnak is alig nevezhető, nemhogy haemonikusnak. Ha annyira vagány vagy, élj nyitott kapcsolatban, az nem bűn. Átcseszni a másikat, hogy veled vesztegesse az idejét, az. Akkor legyen nagy a szád, mikor tudatod vele, ne itt okoskodj, hogy hogyan kell játszani jól a rongyot. Normális kapcsolatban sehogy sem tudnád kijátszani a másik felet ilyen béna szarságokkal.


23n

2019. dec. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a csajszikánk kiírta ezt a ""kérdést"", hogy eldicsekedhessen azzal, hogy ő aztán milyen ügyes, rafinált, furfangos nőszemély, mert 4 havonta újabb- és újabb, mindenféle tripperes, szifiliszes és egyéb hasonlóan szép STD-s dákesz járkál benne. Nyuszi, kettő hancúr között ejtsd már útba a körzeti nemi beteg gondozót is. És most engedd meg, hogy elmenjek egy jókorát okádni miattad.
2019. dec. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem troll kérdés, akkor bennem is fefelvetődik egy gondolat. Szépen pontokba szedted, hogy szerinted mi kell ahhoz, hogy lelkiismeretlendül átverjük a párunkat és meg is ússzuk. Nekem ez olyasmi, mint valami üzleti terv. Nem akarsz szakítani a pároddal és elmenni prostinak? A külsődet nem ismerem, de a kérdésed alapján szerintem jó prosti lennél. Lelkiismeret és az érzelmi intelligencia teljes hiánya, pasimánia, a másik kihasználásának és hülyének nézésének élvezése, érzéketlenség, önimádat...stb.
2019. dec. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
9%
Én sem tartom bűnnek a megcsalást, de nem ilyen tudatosan és szervezetten. Kétévente megkívánok valakit, akkor engedek a dolognak. Nem vagyok a férjem tulajdona. De így leszevezni az egészet ilyen tudatosan kicsit meredek. Hogy van ennyi energiád erre? 27/N
2019. dec. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!