Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás-e ha egy nőt erőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás-e ha egy nőt erőszakkal megcsókolnak?

Figyelt kérdés
Tehát ha olyan erősen megfogják a nő fejét hogy nem tudja elhúzni a száját a csók elől.

2019. dec. 2. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem megcsalás, az viszont kérdés, hogy miért került valakivel olyan közelségbe, hogy ezt meg tudja tenni..
2019. dec. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem az, ahogy a nemi erőszak sem az, viszont nem értem, hogy kerül egy ilyen helyzetbe egyáltalán valaki... Beiszik a párja nélkül vagy mi van?


Önmagában az erőszakos csók nagyon ritka. Vagy jár vele más borzalom is vagy meg sem történik, főleg nem foglalt emberekkel, akik alapvetően kerülik az ilyen helyzeteket ugye...

2019. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, hanem szexuális zaklatás!
2019. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
és összeszorítani sem?
2019. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy meg miért ne ihatna be valaki a párja nélkül? Mert valami ösztönlény meg akarja majd csókolni? Nehogy már a farok csóválja a kutyát. Szerintem az ilyen " kanokat és szukákat", mert nőben is van ilyen kellene megregulázni.
2019. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szemtanúja voltam egy szórakozóhelyen, hogy egy ránézésre nem túl bizalomgerjesztő nő több férfival is próbált erőszakkal smárolni, gyorsan elüldözte a szórakozó közönséget. Nyilván az ilyen nem megcsalás :D
2019. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!