Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaltátok meg a másikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltátok meg a másikat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék rá, hogy akik hűtlenek voltak azok miért csalták meg a párjukat ha elvileg "szeretik" őt? Elmondtátok neki, hogy mi történt, esetleg örültetek neki, hogy sosem derült ki? Mi lett a hűtlenség következménye? Akik hűtlenek voltak azok, hogyan viszonyultak utána magukhoz, simán nem érdekelt titeket, hogy mit tettetek vagy volt valami kis bűntudat?
2019. dec. 4. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Jó kérdés. Egy nő jelezte, hogy szexeljünk, azt nem utasítottam vissza. Soha nem hajtottam egy nőre sem szex céllal. Alapból kedves, udvarias, bókolós vagyok.

Következménye, semmi.

Bűntudat??? Mielőtt össze kerültem a párommal, én is, ő is szexelt másokkal is. Mondjuk én X nővel. Akkor mit számít, hogy ez a szám nőtt 10-15-tel?

2019. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hűséges típus vagyok. Viszont mikor már otthon nem volt szex, hiába tettem meg mindent, akkor szeretőm lett. Nem tudtam titkolni, látszott rajtam, megkérdezte, én meg nem tagadtam. Kiderült, a párom már előtte félrelépett. Válás lett, én akartam így. Persze az lett tálalva, hogy azért válunk, mert nekem van valakim. Hogy neki is volt mellettem, az mellékes lett.

A megcsalás miatt nincs lelkiismeret furdalásom, hiszen neki nem kellettem.

2019. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én aljasnak érzem magam, mert van otthon szex és semmi okom nem lenne rá amiért megtegyem, mégis volt rá példa. Talán az a tűz hiányzik ami egy friss kapcsolatban van. 25 éve vagyunk együtt...szeretem a férjem, beszéltünk már arról, hogy mi lenne ha nyitott kapcsolatban lennénk, de nem szeretne
2019. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 próbáltátok valahogy visszahozni a kapcsolat eleji tüzet? Mikkel próbálkoztatok? Volt bármi eredménye?
2019. dec. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!