Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hányszor csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor csaltátok meg a házastársatok és hogy úsztátok meg?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem tennék olyat, ami neki fájdalmat okozna. Ezért a férjem.
2019. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Mindegyik páromat csaltam, volt amelyikkel nem derült ki 10ből egysem, volt amelyik már az elsőnél rájött. Változó.
2019. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Minden nőmet csaltam, sosem buktam le.
2019. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem csaltam meg senkit! N
2019. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Sokszor megcsaltam a férjem, sose buktam le.
2019. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Kb 15-20 nő lehetett. Főleg kapcsolatban lévők. Nem lebukás, még gyanú sem merült fel soha, hogy én csalnák.
2019. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Sosem csaltam meg. 1 valaki lett volna akivel megtettem volna de akkor már rossz volt a házasság és komolyan gondoltam az illetővel, de nem lett belőle semmi.
2019. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
31 - Sosem tudta meg. azért nem mert nem akarom, hogy megtudja. Nem azért csinálom, mert Őt akarom megbántani, csak nem bírok leállni. A titok nyitja, hogy sosem tartok szeretőt. Többnyire prostik, vagy szexrandik (amik nem sokban különböznek a prostiktól, elvégre ott is pénzt kap érte a lány). Nem keresek mást, mint amit otthon kapok - nem rejtett aberrációk miatt megyek. Nem vagyok elégedetlen az otthoni szex mennyiségével. Nem vagyok elégedetlen az otthoni szex minőségével. Csak van bennem egy ilyen ösztön, hogy idegen csaj, idegen test, idegen mell, idegen comb. Egy újabb csaj akit el tudok kápráztatni és meg tudok lepni azzal hogy (és ahogy) kinyalom őket. Egy újabb prosti akinek felüdülés volt (szellemileg), hogy én voltam a vendége.
2019. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer.De nincs az a "pénz",amiért újra megtenném.Végkimenetel:válás
2019. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Én azért a kedves 8-as válaszolónál észrevettem némi abberáciot.
2019. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!