Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatott? Tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott? Tudom hogy nagyon hülyeség az okom, mégis aggódok.

Figyelt kérdés

Szombaton mostam utoljára hajat és akkor használtam utoljára a kis hajkefémet.

Vasárnap egész nap dolgoztam, a párom pedig itthon volt.

Most hétfőn vettem elő újra a kiskefémet és szőke hajszálakat találtam benne.

Igaz én is szőke vagyok de nekem nagyon sok szín van a hajamban, a szőkés rész inkább olyan aranyozott, amit találtam inkább az a fehéres szőke. És szégyen szemre nem tudom eldönteni hogy az enyém vagy más használta e.

Létezik hogy egy szerető pont a pasijának a barátnőjének a hajkeféjével kezd el fésülködni a közös lakásukon?


Nem tudom kinézni páromból mert elég korrektnek tartom de ezt most nem tudom hová tenni akármilyen hülyén is hangzik.


Főleg hogy minden fésülködés után kiszedem a keféből a hajat. Jó lehet hogy maradt benne egy kicsi, mert nem hosszú szálak voltak hanem inkább ilyen agyon tépázott, sajnos nagyon szaggattam amikor fésülködtem mert össze volt csomósodva.

Az én hajamban is vannak világosabb szőke árnyalatok is de hogy pont csak azok a színűek maradtak a kefében az fura nekem.


Nem tudom most mit csináljak mert más jel nincs mert ennyivel még nem állhatok elé.


Aznap megkérdezte párszor hogy mikor érek haza. De egyszer sem mondtam neki konkrétan időpontot mert én magam sem tudtam tehát kiszámíthatatlan volt hogy mikor toppanok be.

Akár még egy óra múlva is vissza mehettem volna amiről ő is tudott mert mondtam neki, mivelhogy egy felmondás küszöbén álltam.


Mennyire ésszerű hogy ha még lenne is szeretője akit fel is hoz a lakásunkra elkezdjen a cuccaimhoz nyúlkálni meg fésülgetni a haját amikor nem tudják mikor jövök haza és azért úgymond sietniük kell?


2019. dec. 2. 18:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is +1 arra a kommentre. Kérdező hallgasa rá!
2019. dec. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
-1 arra a kommentre. Így nem lehet élni (vagyis lehet, de milyen élet ez - örökös gyanakvás mérgezi a napjaidat). Rakd rendbe az önértékelésed, és ne veszítsd el a képességet, hogy megbízz a másikban.
2019. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!