Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatott? Tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott? Tudom hogy nagyon hülyeség az okom, mégis aggódok.

Figyelt kérdés

Szombaton mostam utoljára hajat és akkor használtam utoljára a kis hajkefémet.

Vasárnap egész nap dolgoztam, a párom pedig itthon volt.

Most hétfőn vettem elő újra a kiskefémet és szőke hajszálakat találtam benne.

Igaz én is szőke vagyok de nekem nagyon sok szín van a hajamban, a szőkés rész inkább olyan aranyozott, amit találtam inkább az a fehéres szőke. És szégyen szemre nem tudom eldönteni hogy az enyém vagy más használta e.

Létezik hogy egy szerető pont a pasijának a barátnőjének a hajkeféjével kezd el fésülködni a közös lakásukon?


Nem tudom kinézni páromból mert elég korrektnek tartom de ezt most nem tudom hová tenni akármilyen hülyén is hangzik.


Főleg hogy minden fésülködés után kiszedem a keféből a hajat. Jó lehet hogy maradt benne egy kicsi, mert nem hosszú szálak voltak hanem inkább ilyen agyon tépázott, sajnos nagyon szaggattam amikor fésülködtem mert össze volt csomósodva.

Az én hajamban is vannak világosabb szőke árnyalatok is de hogy pont csak azok a színűek maradtak a kefében az fura nekem.


Nem tudom most mit csináljak mert más jel nincs mert ennyivel még nem állhatok elé.


Aznap megkérdezte párszor hogy mikor érek haza. De egyszer sem mondtam neki konkrétan időpontot mert én magam sem tudtam tehát kiszámíthatatlan volt hogy mikor toppanok be.

Akár még egy óra múlva is vissza mehettem volna amiről ő is tudott mert mondtam neki, mivelhogy egy felmondás küszöbén álltam.


Mennyire ésszerű hogy ha még lenne is szeretője akit fel is hoz a lakásunkra elkezdjen a cuccaimhoz nyúlkálni meg fésülgetni a haját amikor nem tudják mikor jövök haza és azért úgymond sietniük kell?


2019. dec. 2. 18:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Meg is értelek Kérdező, meg nem is. Nyilán az ilyen szituációk eléggé abszurdak és erre tényleg nem lehet semmit alapozni. Amúgy bármikor viselkedik úgy a párod, hogy úgy érezd, titkol előled valamit?
2019. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal valószínűbb, hogy az a te hajad, mint amitől parázol. Szerintem nyugodj meg.
2019. dec. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Ebből még nem derült ki semmi. Lehet az a te hajad, nekem is több árnyalat van benne. Ha ennyire gyanakodsz, szerezz konkrétabb bizonyítékot!
2019. dec. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Lehet hogy az én a hajam, de még rádob egy lapáttal a történetre hogy aznap megkérdezte üzenetben vagy 3szor hogy meddig dolgozok.

Persze mint mondtam időre mentünk valahová de ettől nem kellett volna így bezsongnia mert ha úgy alakult volna hogy nem tudok menni, egyedül is el tudta volna intézni.

Meg amúgy általában meg szokta azért kérdezni hogy meddig vagyok, nem csak most az egyszer csak én most összetettem a kettőt :/

2019. dec. 3. 08:33
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ok, szerintem erre egyelőre nagyon kicsi az esély.

Ha megcsal, úgy is kiderül, mert lesznek még furcsaságok. (Pláne, ha a közös lakásba vinné a szeretőt)


De az sem jó, ha folyton paranoiás valaki és mindenben ezt keresi.. AZ eddigi viselkedése milyen volt veled? Nem véletlenül kérdezte más is.. Ha bármi változás- értem itt a pozitívat, negatívat is- történt, az inkább mérvadó.


Egyelőre ne aggódj ezen szerintem, ha valóban megcsal, le fog bukni.

2019. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre még mindig nem válaszoltál Kérdező, hogy amúgy furcsán viselkedik-e, ami miatt a bizalmad nem az igazi.
2019. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nem viselkedik furcsán.

Csak alapból sajnos én belátom és tisztában vagyok vele, hogy egy féltékeny tipus vagyok.

És nem mostanság de réggebben adott okot a kételkedésre. Nem csalt meg de titkolózott mas dolgokkal kapcsolatban ezért vesztettem a bizalmamból.


És ugye amíg nem tudtam hogy miről van szó addig akkor is hűtlenségre gyanakodtam.


Mondom, ennél az esetnél nekem az volt a legfurcsább hogy többször is megkérdezte hogy meddig dolgozok/ mikor érek haza.

2019. dec. 3. 09:11
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

"Csak alapból sajnos én belátom és tisztában vagyok vele, hogy egy féltékeny tipus vagyok."

Ez mindent megmagyaráz. Szegény pasi és szegény te (de mindenkinek megvan a maga problémás oldala).

2019. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%

Állj elé és mondd hogy: “Na ide figyeljél, sokat gondolkodtam, de csak egyszer kérdem meg, hajszálak voltal a hajkefémben és kérdezgetted mikor érek haza. Lefeküdtél mással Vasárnap, vagy nem?” És írd meg nekünk mit mondott légyszi :D

Amúgy viccet félre téve, nem kell paranoiásnak hívni az illetőt. Leírta mit miért gondol, értelmesen. Nem az ugrott be neki, hogy 2 hete hogyan hagyta ott a keféjét, hanem előző nap, arra azért csak emlékszik! És igenis jelezzen a belsőd ha gyanakodsz, hány ilyen minta-férjet olvasni mindenhol hogy félrement! A nőci is lehetett olyan buta, hogy használta a hajkefét, hány agyatlan ember mászkál az utcákon is!

Ne parázz rá, én se akarlak beparáztatni. Úgy van ahogy mondták, majd ha hibázik újra, lebukik, ez 100%, ebben tudunk segíteni hogy megmondjuk, mert ez így van. Aztán lehet 10 év után. De nem szabad így leélni egy kapcsolatot, te is tudod, a kis aggódás bárkiben ott lehet, a mai világban... emiatt magad ne ostorozd! Üdv.

2019. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó +1!
2019. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!