Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjezett csajok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjezett csajok, akiknek szeretőjük van! Hogy működtetitek?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran találkoztok? Rendszeresen beszéltek telefonon vagy gyakran írtok üzit egymásnak? Ha találkoztok, van romantika is, /csók, cirógatás/, vagy érzelemmentesen megy? Valami közös időtöltés? /TV, beszélgetés, zenehallgatás, játék/ Találkoztok nyilvános helyen is? Mióta tart? Hány éves vagy te és ő? Mással is "randiztok" rajta kívül? Kezdő vagyok ebben, és nagyon érdekel, ki hogy működteti. Ha van kedvetek bővebben leírni, írhattok privit.
2019. nov. 20. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
A világ legundorítóbb gerinctelen dolga amit teszel vagy amire készülsz! Legyen benned annyi ha kapcsolatban élsz, hogy lezárod mielőtt másnak teszed oda magad! Senki nem érdemli meg, hogy ilyen aljas mód becsapják! Ha meg szingliként akarsz szerető pózicióban tetszelegni gondold végig mit okozol másik nőtársadnak milyen sebeket készülsz ejteni esetleg egy családot tönkre tenni, gyereknek fájdalmat okozni..
2019. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak heretövem van
2019. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen mindegy mid van akkor fordítsd át a szöveget férfi szemszögre. Gusztustalan így is úgy is.
2019. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha mással akarsz kefélni meg romi programozni akkor mi a francnak vagy a férjeddel? Ha ennyire teszel a fejére és ennyire nem érdekel, hogy megalázod akkor egyáltalán minek mentél hozzá?
2019. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudtad, hogy ezen az oldalon csak szentéletű nők vannak?
2019. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem működtetem. Férjemmel megbeszéltük, már nem megy ő sem akarja és én sem, de válni sem akarunk, tehát inkább nyitott kapcsolat, nem megcsalás. Igazából úgy élünk egymás mellett mint két barát, nemi életünk nincs. Volt egy férfi, akivel el tudtam volna képzelni többet, de nem volt kölcsönös a szimpátia, így semmi nem lett belőle.
2019. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Miert nem akartok szetvalni,kerdem az utolso valaszolotol?
2019. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Egy helyen dolgozunk, így minden nap tudunk találkozni. Van olyan hogy munka után hazavisz, vagy reggel eljön értem Együtt megyünk a munkába. A férjem munkájából kifolyólag napokig nincs itthon… De ha itthon van akkor sem vesz észre semmit az egészből, ügyesen kell csinálni ennyi.
2019. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok! Miért nem szakítasz és keresel mást? Azt gondolod te nem fogsz lebukni? A férjed nem jön rá? Tudod mekkora fájdalmat okoznál ezzel? Remélem nincsenek gyerkőceid!!!
2019. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

#9! Ha ezt nekem írtad, akkor megnyugtatlak, Nem okozok fájdalmat senkinek, mindenkivel teljes mértékben odaadó vagyok. Egyébként a kérdező kérdésére válaszoltam, nem veled szerettem volna beszélgetni és véleményedet kérni. Szép napot 😀

8-as

2019. nov. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!