Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak akiknek szeretőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak akiknek szeretőjük van, mièrt?

Figyelt kérdés
Èrdekelne, hogy mièrt? Mièrt jobb vele a szex mint az otthon hazaváró asszonnyal?
2019. okt. 17. 14:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Mert izgalmasabb az új mint a régi.
2019. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%
Változatosság.
2019. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Mert ha otthon többszöri próbálkozás, beszélgetés eredménytelensége után még mindig csak könyörszex van havonta, ha nem néznek rám férfiként, akkor jólesik az, hogy valaki ÚGY néz rám, vágyik rám, és akar engem, úgy is, hogy nem ígértem neki semmit. Mondjuk azzal nem számoltam, hogy beleszeretek. Na ide a kis lefelé kezekkel meg a gerinctelen jelzőkkel... én sem így terveztem.
2019. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
akkor miert nem valsz el?
2019. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekek, közös vagyon, ház, hitel... ha én kilépnék neki sokkal nehezebb lenne mivel én vagyok a családfenntartó, nem hoznám őt ilyen helyzetbe és nem akarok vasárnapi apuka sem lenni. Tudom hogy ez mindenkinél más, de én MINDENT megpróbáltam a párterápián szexterápián át a rengeteg beszélgetésig, randikat szerveztem, elutaztunk kettesben, segítek a házimunkában, odafigyelek a szexben, de akárhogy feszülök neki egyszerűen NEM kell velem a szex, és nem, mással sem kell neki. Hormonális változás, fáradtság, gyerekek, mindig van ellene indok. Évekig próbálkoztam, és aztán belépett Ő a képbe, derült égből villámcsapás, szerelem. Persze, nem jó ez így, én is tudom, senkivel nem tisztességes és nem mondom hogy büszke vagyok rá, de ez van. Sokszor beszéltünk erről a szeretőmmel, már mondtam neki, hogy kezdjen új életet nélkülem, megérdemel egy normális, egész emberes kapcsolatot, de azt mondta ezt hadd döntse el ő, neki ez így megfelel... szeret engem és ez túl jó érzés ahhoz hogy hagyjam elmenni, főleg hogy én is szeretem és kötődök hozzá.
2019. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%
Mert szeretem a kínai konyhát, de az olaszt IS!
2019. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
5-ös. 40 alatt az emberek többsége úgy sem érti! A válást úgy emlegetik, mintha az csak annyi lenne, mintha vennél egy buszjegyet. Amiben te vagy benne, abban benne van a 40 férfi korosztály fele, csak nem biztos hogy mindenkinek jut szerető. Sőt!
2019. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
#7 igen, én is ezt látom a korosztályomban, ismerőseim közt. Én is 44 vagyok. Keresni én sem kerestem a szeretőmet, csak belebotlottam a munkahelyen és így alakult.
2019. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes amit ötös ír.Az is hogy azt mondjátok a 40 feletti férfiak el vannak hanyagolva otthon.Engem az érdekelne miért.Mi ennek az oka.Egy anno jól indult kapcsolatban miért unja meg a nők nagy része férjükkel a szexet egyoldalúan.Miközben ötös is írja mennyire figyelmes.
2019. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

#9

5ös vagyok, én is erre próbáltam választ keresni, hogy miért. Nyilván ennyi év házasság után gyerekek után semmi sem ugyanaz már, a szerelem átalakul, de ha mindketten akarjuk és mindketten teszünk érte, akkor sok probléma megoldható. Nálunk sincs a szexen kívül más gond, jó anya, mindketten odafigyelünk az alapdolgokra, nincs pia, teljesen átlagos normális életünk van. De neki elég havi egy szex, ha én nem kezdeményeznék annyi sem lenne. És azért valljuk be ha csak fekszik mint egy darab fa és látszik rajta, hogy azt várja mikor lesz már vége, elég lelombozó tud lenni.

2019. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!