Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak akiknek szeretőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak akiknek szeretőjük van, mièrt?

Figyelt kérdés
Èrdekelne, hogy mièrt? Mièrt jobb vele a szex mint az otthon hazaváró asszonnyal?
2019. okt. 17. 14:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Azért ahogy látom a legtöbb ilyen ahol félremennek elég erős kommunikáció hiány van otthon....miért nem tudjátok megbeszélni otthon mik az igények? kompromiszumot kötni? miért várjátok el hogy mindig úgy kell lennie mindennek ahogy ti akarjátok mert lehet a másik félnek is rossz és mindkét félnek tennie kell egy kapcsolatért
2019. okt. 17. 21:15
 22/29 anonim ***** válasza:
58%
Miből gondolod, hogy nincs kommunikáció? Bár csak a magam nevében tudok beszélni, de fentebb egy 40 pasi is írta, hogy ezerszer beszéltek a témáról, és mégsem változott semmi. Én is rendszeresen előveszem a dolgot, próbálom megtudni, mit tegyek, hogy változzon a dolog. Azt mondja semmit, csak nincs igénye a szexre, de tudja, h ez nekem fontos, igyekszik. Aztán megint eltelik 3 hónap, várom az igyekezetet, nem akarom nyomasztani, de semmi. Amikor legutóbb elővettem a témát, akkor már azt is megkaptam, h milyen nő vagyok én, akinek csak a szex számít egy kapcsolatban. Így kommunikálja az ember, hogy baja van.
2019. okt. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Azért a szex az nem úgy megy, hogy gyere szexeljünk már.

Fel kell izgatni a másikat amit sok ember kihagy, persze, hogy ha valaki nincs felizgatva nem akarja mert ez nem varázsütésre megy tenni kell érte és csak szétteni a lábad azt gyere tedd már be. :D


Ez nem így megy, nem tudom megérteni azokat akik azt mondják, hogy jaj nem akarja a másik a szexet mert az ilyen emberek állt semmit nem tesznek azért, hogy akarja. És itt hiába az, hogy szavakkal mondod neki a szex nem a szavaktól fog menni. :D

2019. okt. 18. 12:58
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, te netán egy 85 éves asszony vagy, aki mögött ott egy sikeresen, szenvedélyben fenntartott 60 éves házasság, hogy ennyire tudod osztani az észt?
2019. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Hát te hülye vagy ba.zdmeg. Gondolom ott tartasz agyilag, hogy pár szép fehérneműtől majd 20 évig jó lesz a szex. Oktasd ki a k. Anyád.
2019. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
nem a fehérneműtől lesz jó a szex :D ilyen kommentekkel nem csodálkozom, hogy nemjó szexuális életetek :D
2019. okt. 18. 16:56
 27/29 anonim ***** válasza:
58%

3-as...irigyellek.

Te legalább igent mertél mondani a boldogságra.

Tőlem megfutamodott az illető.

Ez van, nekem már ennyi se jut. A férjem meg tehet arról, megdolgozott azért 10 éven át, hogy már egy ágyban se tudok aludni vele, nemhogy szex...Annyiszor választotta helyettem az anyukáját, hogy azt kell mondanom, akkor du..gja meg őt nyugodtan.

41 N

2019. okt. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
27 na te legalább kimondtad, hogy nem a szex miatt nem akarsz vele szexelni hanem tök más az oka, ez ilyenkor érthető remélem, hogy találsz egy olyan pasit akivel majd boldog leszel és aki kiszakít ebből a rossz kapcsolatból végre
2019. okt. 19. 07:59
 29/29 anonim ***** válasza:
58%

Tehát akkor a nagyon okosak szerint, a férfiak dolga a szexualitás és a kapcsolat fenntartása. Mert hát az a sztereotípia, hogy az asszony beledöglik a munkába, a háztartásba, a gyereknevelésbe. Ezzel szemben a férj egy lusta bunkó követelőző, akinek 2cm-es szőr lőg ki az orrából, és az izzadt trikójába, sörtől bűzlő szájjal nézi a focimeccset. Gratulálok.


Az teljesen ki van zárva, hogy a férj is minimum ugyanannyit dolgozik, főz, mos, takarít, gyereket nevel. Óóó, értem. Ha egy férfi otthon kiveszi a munkából a részét, onnantól kezdve már nem férfias... ilyennel szexelni ciki. Ha bunkó, akkor azzal nem kelti fel a szexuális vágyat. Így megint elmarad a szex.


Szóval legyen gáláns, sportos, izgalmas, szexi, titokzatos, tele szuper meglepetésekkel. 2 havonta ajándék utazások, romantika stb.


Oké! Na és a feleség mit tesz hozzá? Addig értem, hogy mindig a szegény feleségekért kell a könnyeket hullatni.

2019. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!