Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fèrfiak akiknek szeretőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak akiknek szeretőjük van, mièrt?

Figyelt kérdés
Èrdekelne, hogy mièrt? Mièrt jobb vele a szex mint az otthon hazaváró asszonnyal?
2019. okt. 17. 14:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%

Ezt én sem tudom, de a kollégáim zöme ugyanebben a cipőben jár. Aztán sokan belemenekülnek valami plussz munkába vagy hobbiba. Nekem van egy olyan elméletem, hogy a nőknek nem igazán fontos a szex. Aztán jönnek az érvekkel, de azok mögé nézve láthatjuk hogy csak magyarázkodások. Ismerek olyan nőket, akiknek tényleg fontos a szex. Ők nem kifogásokat keresnek és gyártanak, hanem lehetőséget teremtenek. 40 fölöttiek, csak megjegyzem. Duma, duma, duma hogy kell a romantika, a megújulás, a gyertyafény, stb. Egy hosszú kapcsolatban ez csak színészkedés már. Ennek ott volt az eideje az elején, aztán utána jönnek a mindennapok. Én pl. nem várom el a romantikát és a gyertyafényt, a feleségem sem. Itt már nem erről szól a dolog. Akinél igen, ott meg lehet hogy bejönne a gyertyafény, de nem a férjével... Nem is a gyertyafény a lényeg, hanem ami akkor van, a körülmények, az izgalmas idegen stb.


Nem tudom, szerintem a nők ennyire vannak kalibrálva. egyébként fiatalon sem igazán jellemző a nők többségére, hogy annyira hajtanák a szexet. Persze van egy réteg akik igen, de nem ez a jellemző. 40 felett meg már az a kicsi is kiveszik belőlük. Persze egy másik férfivel valószínűleg menne még valahogy, de ez nem bántás, hanem elmélkedés. Unalmas, szürke lett az életük, fel kell dolgozniuk hogy már nem 20 évesek, nem néznek már úgy ki mint régen, a hormonok is már másként vannak.

2019. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Megkerdezhetem miből gondolod massal sem kell a szex a felesegednek? Nőkent mondom nem egy "született feleseg" ősanya latszatat keltő nő ismerősömnek van vagy volt. Akikből ki se nezned olyan csaladcentrikusak. Azert a nök is nagy jatekosok szerintem nem csak a ferfiak.
2019. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
Kilences vagyok.Még mindig az alap dolgot nem értem.Adott egy pár akik szeretik egymást.Akiknek nyilván jó egymással a szex ha összeházasodtak.Aztán az eljövendő években ugyanazok a hatások érik őket,a szerelem átalakulása szeretetté,esetleges problémák ugyanazok,életterük ugyanaz,gyerekek ha vannak közösek.Kapcsolatukban eltelt idő is egyforma.Mégis a férfiak többsége akar a feleségével rendszeres szexuális életet élni évek múlva is,a nők többsége meg már nem nagyon akar.Miért?
2019. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van egy barátnőm aki teljesen jól néz ki közel ötvenesként,okos is.Nagyjából szerette is a szexet egész életében.Férjével mégis unja pedig őt is szereti,ha rajta múlna nagyon ritkán lenne max. vele.
2019. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
43%
Mert a ferfiak osztonlenyek kb 60 eves korukig, nagyon max utana veszi at a fenti agyuk az iranyitast. Hat ezert kedves uraim.
2019. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Vagy egyes gyökerek nem segítenek semmit otthon az asszonynak és az amúgy szexet szerető nő annyira fáradt a nap végére, hogy örül ha beesik az ágyba és fokozatosan elmegy a kedve a szextől, majd csak kötelező nyűgnek érzi... Na idáig nem akarok én eljutni.
2019. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem tetszik, hogy ezek a kérdéSek mindig sztereotípiák hangoztatásába fulladnak. Én nőként vagyok ebben a helyzetben, egy év alatt kb 3x szexelrünk. Nekem is szeretőt kéne tartanom?
2019. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, miért kellene szeretőt tartanod? Ha nem hiányzik a szex, és elég neked az évi 3 alkalom, na meg a párodnak is, akkor minden ok.
2019. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
63%
Takonyból van a gerincük?...
2019. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%
18: abból amit írtam, neked az jött le, hogy nekem elég? Heti 3 elég lenne. Havi 3mal kiegyeznék. De így...
2019. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!