Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van egyes embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyes embereknek szeretőjük? Az alábbi példa alapján mennyire ""elfogadott""? (Nem véletlen raktam duplán idézőjelbe. )

Figyelt kérdés

A példa: adott A és B -házasok, van egy gyerek. Mennyire kellene "A"-nak bűntudata lennie, ha egy szexmentes házasságban él, nincs veszekedés de az "B" nem adja meg a tiszteletet "A" munkájának, hobbijának stb., "B" nem igyekszik a szexuális téren bármit is javítani, és "A" ahhoz folyamodna ezek után, hogy keres magának egy társat?

"A" imádja a gyerekét, és tudja, ha elválna, lehet (mivel még elég kicsi a gyerek), hogy "B" évek alatt még el is szakítaná tőle...


2017. febr. 27. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Szóval eddig minden jó volt, de "B" (gondolom, ő a nő) hirtelen megváltozott. Nem érdekli "A" munkája, hobbija, nem hajlandó vele ágyba bújni, és semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy ezen a szomorú helyzeten közösen javítsanak. Ebben az esetben megértem, ha "A" nem mer elválni, és szeretőt keres, mert váláskor lényegében elveszítené a gyerekét.

.

Mindez nagyon valószínűtlen. Egy házasság általában két emberen múlik. Vagy eddig is szar volt, akkor "A" viselje a hibás döntése következményét, vagy valami elromlott, akkor pedig meg kell keresni az okát, és megpóbálni rendbe hozni.

2017. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha "A" szeretőt tartana érthető lenne, de nem járna jobban, így sem.


Mivel, ha "B" egyszer rájön, hogy megcsalta, akkor 100%, hogy mindent elkövetne, hogy elszakítsa tőle a gyereket és még a bizalmát is eljátszaná.


Így inkább, én azt javasolnám "A"-nak, hogy akkor is próbáljon meg beszélni "B"-vel és békésen váljanak el, hisz így, több esély maradna, hogy a gyerekkel egészséges kapcsolatot tudjon kialakítani, a helyzetnek megfelelően.


Továbbá, így lenne esély, hogy mindketten megtalálják a boldogságot más mellett.

2017. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A felvázolt esetben én azt javasolnám A-nak, hogy legyen korrekt. Meglepődnél de sok feleség van úgy, hogy ha már érdektelen az apa, akkor már abba is belemegy, hogy járjon félre. A fizut hazaadja, a gyerekkel játszik. Akkor meg?


Ez a helyzet nem egyik pillanatról a másikra alakult ki. Erre tennék egy garast is! Így hogy nem melegében rendezték a helyzetet, idáig fajult.

A megcsalás sok embernek megoldás... szerintem meg pont a problémák kerülése. De sajnos ezek olyan dolgok, amik elől elbújhatsz (egy ideig) de el nem menekülhetsz!

Ha az asszony ezt megtudja, sokkal többet árt az apuka a gyereknek. Mert kialakul egy gyűlölködő helyzet, ahol a gyerek lesz a gyalog, és innentől anyuka biztos, hogy a saját csatasorába fogja állítani. Ezt elsőkéből tudom, mert nálunk is apám csalt, anyám pedig beállított szépen a szaktáblájára. És a mai napig borzasztóan haragszom azért, hogy nekik fontosabb volt az egymás iránti ellenszenvük, mint én. Első volt azt, hogy gyűlöljék a másikat, és szurkálhassák, és csak aztán jöttem én.


Szóval mindig oda lyukadunk ki, hogy a megcsalás azt jelezi, hogy probléma van, amivel az illető nem akar szembe nézni. De mindig csak idő kérdése, és ott találja megint magát a kör elején. Lehet rosszabbul mint ahogy indult. Pl mint amikor tanulni kéne egy vizsgára. Te leülsz aztán eszedbe jut, hogy nem ittál. Aztán rájössz, hogy nem ettél. Leülsz megint, és eszedben jut, hogy tök koszos a lakás. Meg utána fürdeni is kell. Így szépen ódázod a tanulást. De előbb utóbb le kell ülni tanulni, vagy vállalni a buktát.

A megcsalás kérdése is ugyanez.

2017. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy kizárólag B okolható mindenért.

Ha gyakorlatilag arról van szó, h A alig tolja haza a képét, a munkája és a hobbija(i) miatt és B ezen berág, megvonja ezért tőle a szexet akkor sem ez módja, hogy A keres magának erre hivatkozva egy szeretőt. Ezzel nincs semmi megoldva csak elmélyül a közöttük lévő probléma.

2017. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Egy B nem minden A mellett uaz a B.

Ezert szokott sok A csak nezni, hogy miutan jol megcsalta es elhagyta B-jét egy masikert, B kivirul, csinos lesz es uaz a B lesz, mint szerelmuk hajnalan, csak ugye mar nem A oldalan. Akkor ezt miert nem tudta megcsinalni mellettem? -johet jogosan a kerdes....elarulom a nagy titkot. Mert nem beszelsz rola h baj van, nem melypontnak fogod fel a sztoritokat, megoldando problemanak, hanem valaminek, amit a szemetbe lehet dobni es te majd talalsz masik B-t.Valoszinuleg nem a golya hozta a gyereket nalatok sem, ergo vmikor meg mukodott a szex, valoszinuleg amig nem kototte le minden figyelmet a gyerek es a haztartas (es a munkaja), erdekelte a munkad es a hobbid.... neki mi a hobbija, gondolkodtal mar ezen? Ő mikor es mivel töltödik? Mibol kene taplalkoznia, hogy anyan kivul B is lehessen? Aki az anyasag mögött meg mindig benne van...Ő mennyi idöt tölt felnöttek közt es te mennyit? Tudja hogy zavar teged hogy nem figyel eleget rad? Es elarulok meg valamit. A B-k altalaban erzelmi alapon szexelnek, ergo ha te a munkaddal es a hobbiddal vagy elfoglalva, kutyaba se nezed es ö tartja a frontot, estere elfarad. NEm erte eleg impulzus hogy atallitsa nöüzemmódba az agyat. Probald ki a következöt: vedd at te a gyereket ugy 2 orara, zavard el B-t szepitkezni, hivjatok egy bebiszittert, vidd B-t emberek köze, impulzusok es elmenyek köze, dicserd es kenyeztesd, legyen hosszu elojatek, garantaltan eredmenyre vezet. Tehermentesitsd es nezd nönek hogy ö is annak erezhesse magat. Vagy jön az 1. mondatom. Majd jön olyan A aki megteszi helyetted..... könyörgöm miert nem szorult a mai ferfiakba annyi gerinc hogy nem kibuvokat keresnek ha felmerul egy problema hanem megoldasokat? Errol szol a hazassag. Ketten egyutt elore. Miert nem lehet megvalositani minden klassz dolgot egy kapcsolaton belul???Ha a felesegedre forditanad uazt az energiat amit egy szeretore forditasz, sms, udvarlas, ajandek, szabadido, a feleseged is kepes lenne hozni a szintet.

2017. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Most ez valami magyarázkodás?


A szeretőzés nem elfogadott, de mindig is jelen volt/van/lesz. Hacsak az emberiség ki nem talál valamit a hosszú tartós kapcsolatok helyett.

2017. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!