Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerettél már bele a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele a párod mellett valaki másba? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Van férjem, a világ legjobb embere, szeretem az első pillanat óta. 6 éve vagyunk együtt, ebből 3 év házasság. Megismertem egy férfit, akibe szépen lassan beleszerettem. Talán eddig még oké is, de én bevallottam a másiknak az érzelmeim, és egyszer el is gondolkodtam rajta, hogy találkozzak vele. Majdnem meg ia történt, csak ő meggondolta magát. Aztán közös megegyezéssel befejeztük a kapcsolatot, többé nem találkoztunk (mert nem kettesben találkoztunk párszor, közös barátok miatt). Szóval minden szálat elvágtunk. Viszont nem tudom mennyire hekyesek ezek az érzések, illetve a majdnem megtörtént dolgok. Volt valaki hasonló helyzetbe? Furdal a lelkiismeret hiába nem történt semmi...
2019. nov. 17. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Gondold át, hogy tényleg szereted e a férjed. Ha igen, akkor nem mondanám el, pedig az őszinteség hívd vagyok. Örülj annak, hogy nem történt semmi, ne beszélgess vele, zárd ki az életedből. Ezen kívül próbáld felpesditeni a házasságod. Csináljátok több közös programot, stb. Mint az elején
2019. nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Talán szereted a férjedet, de szerelmes az nem vagy belé. Nem tudom így mennyi értelme van a házasságotoknak.
2019. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Bárkivel elfordulhat - de inkább hosszú kapcsolat során-,hogy más iránt érdeklődik. Egyet tudtál volna tenni,hogy nem szövöd tovább a szálat, lezárod akkor, amikor felismered az érzéseidet Iránta.

Tudom, ez nem könnyű, főleg ha úgy érzed,hogy a másik részéről viszonzásra talál, de később még nehezebb lesz.

Még valahol jól is alakult az, ami Neked csalódást okozhatott, a férfi mondta le a találkozót.


Ha találkoztok egyszer, majd ismét és ismét, még lehetetlenebb helyzetbe kerülsz.

6 év ismerettség és 3 év házasság után azért még nem természetes - b ár később sem-,hogy másik pasi kelti fel az érdeklődésedet.

Mérlegeld a kapcsolatotokat, nem-e esetleg csak magadnak mondogatod azt,hogy tökéletes za a házasság..

2019. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
"Ha két embert szeretsz válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretnéd az elsőt, akkor nem szerettél volna bele a másodikba." Erre csak ennyit tudok írni. Mivel még be is vallottad neki és dolgoztál is rajta, hogy legyen valami köztetek, ezért inkább váljatok el. Nem szereted a férjedet max csak azt mondod. Így meg mi értelme van?
2019. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minden szempontból tökéletes a férjem, annál tovább, mint hogy x színész helyes vagy formás a feneke 15 éve nem mentem.
2019. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még simán le is k.rattad volna magadat ha a faszi nem gondolja meg magát :)
2019. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én jártam így csak én vagyok az ott hagyott fél. Barátom másba szeretett bele mellettem de kiderültek a dolgok(nem ő mondta el) . Ha úgy érzed nemtudod elengedni a másikat annyit adj meg a férjednek hogy elmondod mi a helyzet. És megbeszélitek hogy helyrehozható-e mi hiányzott a kapcsolatból hogy másba beleszerettél. Mert hiába gondolod úgy tökéletes férj ha beleszerettél valakibe akkor vmi hibádzik. Te döntöd el ha szereted maradj vele legyél vele őszinte ha nem szereted akkoris mond el mi a helyzet. Ha a végén úgy döntötök hogy együtt akkor nagyon sokat kell dolgozni a bizalom helyreállításán.
2019. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
kár ezt erőltetni, az az ember ( a férjed) nem azért nem lett felszarvazva, mert te hűséges maradtál hozzá, mintegy legyőzve a feltörő érzéseket. eddig meg van? te simán meg qrattad volna magad, csak mégse kellettél a pasinak. gondolom ő a feleségét választotta és húséges maradt. én ha betudok fűzni egy férjes asszonyt (párat leqrtam már) az már ribizlicske a szemeben. milyen nő az már?
2019. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!