Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki megcsalas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalas utan, hosszas vivodas utan vegul a hazastarsa/parja mellett tartott ki? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Egyertelmuen nem sima szexkapcsolatra gondolok hanem olyan szeretoi viszonyra ahol erzelmek is voltak..
2019. okt. 7. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Van ilyen, bár nem én. Egy közeli ismerősöm (nő) volt ilyen helyzetben és végül azért maradt vele, mert leültek megbeszélni mi lehetett az oka, hogy ez előfordulhatott? A pasi volt debil és menthetetlen vagy pedig a kapcsolatban, esetleg benne is volt olyan, ami idáig vezetett. Ez kb 3 éve volt és miután megbeszélték mi volt a baj, azóta is együtt vannak, szerintem boldogabbak, mint valaha!

Igen, most jöhetnek a "miért nem előtte szólt a pasi és beszélték meg, hogy baj van" és ehhez hasonló kommentek, de az egész sztorit nem irom le, abból kiderülne. Jogos volt az utólagos beszélgetés sorozat és tényleg megoldották... ehhez viszont mindkét fél kell..ehhez is...sok esetben!

2019. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Van.

Lakáshitel.

2019. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
attol h meg egyszer megkerdezed a ferjed aki 8 evig szeretot tartott ugyanakkora foskupac marad es csak egy idiota naradna vele.
2019. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Én nem , mert én elváltam de ismerek olyat akik együtt maradtak.

Miért? Mert így nem borul a bili, marad a (látszat)családi idill. Nincs megszégyenülés, hogy ezt el.asztuk de nagyon. Ragaszkodás a meglévő lakáshoz, mert ha válás van akkor el kéne adni. Ragaszkodás a kényelmes f.oshoz, mert mégiscsak jobb mint az ismeretlen. Meg mégis csak egszerűbb így mintha mindent a nulláról kellene elkezdeni a nőnek 2 gyerekkel. Meg egyébként is tuti ő is csalja a párját . Különben jóérzésű nő nem marad olyan férfival akiről tudja hogy folyamatosan csalja. Vagy ha marad akkor meg simán fogyatékos.


A másik ahol a csaj önbizalomhiányos, össze van zuhanva lelkileg a folyamatos terror miatt, és azt mondogatja úgysem találna jobbat! Pedig kedves rendes helyes, csak nem mert kilépni. Dehát mindenki úgy bas.sza el az életét ahogy akarja.

Én elváltam pedig férfi vagyok, úgy voltam ezzel hogy tudtam nagyon sokára lesz valakim, ha egyáltalán lesz... Nincs is azóta sem ,de életem legjobb döntése hogy nem maradok olyannal aki csak lehúz, leszívja az energiám. Az esélyt megadtam magamnak ezzel hogy még boldog legyek. Aztán majd az élet vagy úgy hozza még hogy lesz boldog párkapcsolatom , vagy sem. De az esélyem legalább megvan rá. Meg egy olyan ember mit adna nekem aki annyiba sem nézett hogy hűséges legyen, ne hazudjon? Semmit.

F36

2019. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen megcsaltam a férjem akivel 17 éve vagyunk házasok. 3 éve egy fiatal pasival. Csak szex miatt érzelem nem volt. Kiderült. Vagy 2 évig büntetett érte még terápiára is kellett járnom mert szerinte beteg vagyok agyilag amiért 40 éves fejjel ilyet csináltam. Néha néha most is felhozza egy veszekedésnél hogy k urva vagyok. Sosem lett igazi a kaocsolat ezek után mert a bizalmát elvesztette. De kiskorú gyerekeink miatt együtt maradtunk. Nem bocsájott meg. Ma már persze tudom vétkeztem és sisem csalnám meg. Nem éri meg.
2019. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. 10 év telt el. A megcsalas után együtt élnek de csak lakótársak.
2019. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!