Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti meg tudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok bocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés
Ha a másik fél bevallaná, hogy megcsalt és nem akar elveszíteni egyetlen nyomorult éjszaka miatt, ti mit tennétek? Én speciel megpróbálnám elengedni...
2019. nov. 11. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltam. Évek mentek rá az életemből. Sajnos nem sikerült. Utólag belegondolva, értelme sem volt.
2019. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Meg.

Ha neki így jó akkor meg, amíg én megkapom amit elvárok, és mindent megtesz amit tud, miért ne tenném?

2019. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Viszont elgondolkodnék rajta, hogy én mit tettem/nem tettem meg, hogy ez megtörténhetett...
2019. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Le vagyok döbbenve, ugyanis végre normális, intelligens válaszokat kaptam a kérdésemre. Kösz mindenkinek!
2019. nov. 11. 19:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen,de ez nagyon helyzetfüggő,és nem mindegy mennyi idő után.
2019. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!