Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom megcsalt, hogy álljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt, hogy álljak bosszút?

Figyelt kérdés

Talán szakítanom kéne vele de nem akarok egyelőre. Ugyanakkor azt se akarom, hogy teljesen megússza amit tett... Aki volt már ilyen helyzetben mit tett ? Ajánlatokat nem kérek köszönöm.

N



2019. okt. 15. 12:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd ott !

És mutasd meg neki nélküle is tudsz boldog lenni :)

Mutaad meg neki, mit veszített veled :)

Ettől jobb bosszú nincs :)

2019. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Zsoltmester ***** válasza:
89%
Ha megcsalt akkor nem szeret, Vagyis ha a földtől az égig pattogsz akkor sem fogod tudni megbántani.
2019. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
" szakítanom kéne vele de nem akarok egyelőre" Miért?????
2019. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Ne csinálj magadból h@lyét.

Ha látja, hogy nélküle is boldog vagy,na az a legnagyobb bosszú.

2019. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Visszacsalással ne, régen tizenéves koromban megtettem. Azt hittem jobb lesz tőle nekem, ő meg átérzi meg hasonlók, de nem lett jobb kicsit sem. Gyerekes dolog volt részemről. Azzal állsz bosszút ha megmutatod neki hogy nem fog fájni a hiánya és boldog leszel nélküle. Bár tudom hogy a bosszú az ami most megnyugtatna.... tedd meg ha szeretnéd de utána dobd ki a pcsb 😉
2019. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

Belegondolok abba, hogy együtt maradjak azzal, aki megcsalt és futkos a hideg a hátamon.


Mindig az árulása jutna eszembe, ahányszor ránézek vagy hozzám ér.


A bosszú helyett inkább lépj tovább. Több éves lelki roncsolódástól mented meg magadat. (elég lesz neked kiheverni a megcsalás tényét, hidd el)

2019. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Szembesítsd vele. Lehet, hogy ekkor elkezd kaparni, hogy visszakapjon, és ki tudod használni picit.


Utána küldd el, még jobban fog neki fájni.

2019. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

Szakíts és találj egy nála jobbat.

Ennél rosszabbul semmi nem fog neki esni.

2019. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%

Mondanám, hogy fogj össze a kis szeretőjével, és szívassátok meg.

Viszont ennél sokkal jobb, ha dobod a pi... ba, és boldog leszel.

2019. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha mindenképp ezt akarod, akkor bolondítsd újra magadba, majd hagyd el. Ennél jobban semmi nem fájna neki.

Vagy, ha jól bánsz a szavakkal, akkor egy mondattal a padlóra tudod küldeni. Én pl. ilyen vagyok, van egy stílusom, amit az ilyen emberekkel szemben használom, általában kb. sírva mennek el.

Nem tudom milyen az attitűdöd.

2019. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!