Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Bocsánat, hosszú lesz.

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok, 22 éve nős, kisebb-nagyobb hullámvölgyekkel, 3 gyerekkel. A feleségemmel alapvetően jó a házasságunk, az alapokban egyetértünk, nincsenek nagy vitáink, a szex az egyetlen téma, amiben nem értünk egyet, nekem hiányzik vele a minőségi szex, ami nem csak kéthetente egy könyöradományként létezik... beszéltünk erről többször már, néha egy-egy hétre van változás, de hamar visszatérünk az "5 perc alatt legyen már vége és fekszem mint egy darab fa" stílushoz. Egy idő után kezdtem ezt elfogadni, akármit csináltam szex terén, mindig azt mondta minden jó, orgazmusa is volt, odafigyeltem rá, mégsem igényli gyakrabban. És itt jön az a rész, amire nem vagyok büszke, de megtörtént: megismertem valakit. Nem kerestem, csak ott volt előttem, kedves, okos, aranyos és szexi, jókat beszélgettünk, és olyat láttam a szemében amit otthon már rég nem: férfiként tekintett rám. Hetekig csak beszélgettünk, de éreztem, hogy vonzódunk egymáshoz, és elcsattant egy csók, majd szex lett belőle. CSODÁS szex, amiből nem volt elég egy alkalom, hónapok óta találkozgatunk. Fura, mert nem tudom mit érzek, olyan mintha mindkét nőt szeretném, miközben lelkifurdalásom van, és ez így nagyon sz*r. Imádom a gyerekeimet, sosem hagynám el őket, a feleségemet sem akarom bántani, de amit a másik lány iránt érzek, az leírhatatlan. Nem csak a szex fantasztikus vele, hanem minden eltöltött óra, a beszélgetések, az összebújások. Ő egyedül van, sosem kérte tőlem, hogy válasszak, elfogadta amit az elején mondtam, hogy én sosem hagyom el a gyerekeimet. Néha úgy gondolom el kellene őt engednem, hogy normális kapcsolata lehessen, ne csak lopott idő egy házas férfival, de a gondolattól is kiráz a hideg, hogy nem lesz már velem, olyan sokat kapok tőle, nem akarom ezt elveszíteni. Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy beleszeretett a szeretőjébe? Ti mit csináltatok? A "nincs gerinced" és hasonló válaszok nem izgatnak, nem így terveztem ezt az egészet, de így alakult. Remélem nem vagyok ezzel egyedül és tud valaki tanácsot adni.
2019. okt. 14. 16:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerű a történet, ne drámázd már túl. Azt az időt amit a szeretőd lábai közt töltesz, fordítsd a feleségedre. Segíts neki a ház körül, a gyerekekkel és több energiája marad rád. Éreztesd vele hogy nőnek tekinted, egy idő után ő is újfent férfinak fog tartani. Szervezz randikat. Tiszteld már annyira hogy nem hazudsz napi szinten a képébe életed párjának. A fellángolásod meg nem szerelem, az újdonság varázsa és a mindennapok terhei nélküli kfélés.
2019. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

"olyan mintha mindkét nőt szeretném,"

erre van egy bölcs mondás: ha igazán szeretnéd az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba.

Én azt mondom, adj magadnak én időt, utazz el egy napra, és gondolkodj, hogy mit akarsz.

Feleséged akar hallani pár-szexterapeutáról? Ha nem, és esélyt sem ad magatoknak, én elválnék.

2019. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!