Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Ezer éve együtt vagyunk a férjemmel. Szokásos dolgok. Nagy szerelem, együttélés, házasság, gyerek. Majd miután nem ő volt az első helyen, kimutatta a foga fehérjét. Jött a folyamatos piszkálódás, bekorlátozás, önbizalom teljes leépítése. Folymatosan ment a szóbeli erőszak,a végén némi fizikai is. Jött a teljes elhidegülés, majd belépett egy férfi az életembe. Nem feküdtem le vele, csak csók volt, de ráébresztett, hogy nő vagyok és mégsem vagyok olyan, mint amilyennek a férjem beállított. Véget vetettem ennek a dolognak, férjemnek bevallottam. Azóta minden vagyok, csak jó ember nem. Tény, nem szabadott volna a csók sem. De azóta a férjem megkattant. Bárhová megyek egyedül, akkor a pasival találkozom. Be kell számolnom a perceimmel, hol töltöm. Folymatosan azt mondja, hogy megcsalom. Tegnap este elmentem két óra hosszára. És konkrétan lek....vázott. hogy vigyek gumit, ne kapjak el semmit, ne legyek terhes, meg igaz, a sz...pástól nem lehet terhesnek lenni. És ez nem az első eset, folyamatosan célozgatott rá, ha egyedül mentem valahová, de most ki is mondta. Tény, hogy nem szabadott volna engedni a csábításnak, de megtörtént. Azt mondta, megbocsájt. De kibújt a szög a zsákból, miket gondol rólam, minek tart engem. A sztorihoz azért hozzá tartozik, hogy ő télen simán lelépett tíz napra, mert ez jár neki, pihenése közben pedig huszonéves lánykákkal szórakozott. És hozzátartozik az is, hogy érdekes módon akár hányszor szexeltünk, utána egy hétig viszkettem, meg kezelhettem magam. De én vagyok a k...va, aki mindent összeszed. Úgyhogy este ezután összefogtam magam és kimentem a kanapéra aludni. Rá sem bírok nézni.
2019. máj. 3. 05:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Válnék,nem is kérdés.
2019. máj. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem minden valaha jól működő, szerelmen alapuló kapcsolat meger egy parterapiat. Persze ha mindkét fél akarja.
2019. máj. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
És Te mégis kefélsz vele, annak ellenére, hogy mindig bajod van utána??
2019. máj. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már nem, hónapok óta nem volt szex. Amikor mondtam neki, hogy bajom van a szex után, természetesen én voltam a hibás, én szedtem össze valamit. Az, hogy előtte semmi bajom nem volt, az nem számított.
2019. máj. 3. 06:47
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Jó, hát ezt mi nem tudjuk megítélni, hogy ki a hunyó. Éppen te is összeszedhettél valamit. Főleg, ha nem is írtál le ide mindent arról a "csak csók" voltáról.

De ha ekkora a szr, miért nem váltok? Ne mondd, hogy jaj jó apa, mert nem hiszem el.

2019. máj. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor írtad, hogy véget vetettél, azt hittem, hogy megjött az eszed, és elváltál.

De nem, te inkább maradsz a férjeddel, aki lelkileg terrorizál, fizikailag is bántalmaz, megcsal, és se tiszteletet se szeretetet nem éreztek egymás iránt.

Te úgy öntöttél, hogy így akarod mellette leélni az életed. Mi a kérdés? Kezdj el inni, hogy könnyebben elviseld, és egyél sok zsírosat, hogy pár évvel kevesebbet kelljen mellette kihúzni.

2019. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem válsz el?
2019. máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem akartam húsz évet kidobni az ablakon. Először azt hittem, megváltozik. Ideig óráig próbálkozott, de befejezte a próbálkozást. Visszatért a régi énjéhez.

A csók tényleg az volt. Sokat beszélgettem azzal a férfival, inkább jó volt elmondani a dolgokat valakinek, aki meghallgatott. Persze, jó lett volna, ha van szex, de megálltunk még akkor, amikor meg kellett. Jó volt azt érezni, hogy nő vagyok, hogy valaki még nőként tekint rám. Ugyanis a férjem vagy két éve a szemembe mondta, hogy nem szeret és nem tart nőnek. Mert neki egy nő 60 kilóig nő, utána egy elhízott bálna, egy disznó. És én is ebbe a kategóriába tartozok. Eddig nem tudtam elválni, függtem tőle anyagilag. Most már nem és tudom, hogy ez is szarul érinti.

2019. máj. 3. 07:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen helyzetben lennék, én elválnék.


Magam miatt is, meg amiatt is, hogy nem akarnám, hogy a gyerekem úgy nőjön fel, hogy ilyen párkapcsolati mintát lát.


(Mondjuk én már korábban, a "folyamatos piszkálódás, bekorlátozás, önbizalom teljes leépítése ... folyamatosan ment a szóbeli erőszak, a végén némi fizikai is" időszakban kiléptem volna ebből a bántalmazó kapcsolatból.

2019. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Most nem érti, hogy miért vagyok megsértődve. Szerinte semmi okom rá.
2019. máj. 3. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!