Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Ezer éve együtt vagyunk a férjemmel. Szokásos dolgok. Nagy szerelem, együttélés, házasság, gyerek. Majd miután nem ő volt az első helyen, kimutatta a foga fehérjét. Jött a folyamatos piszkálódás, bekorlátozás, önbizalom teljes leépítése. Folymatosan ment a szóbeli erőszak,a végén némi fizikai is. Jött a teljes elhidegülés, majd belépett egy férfi az életembe. Nem feküdtem le vele, csak csók volt, de ráébresztett, hogy nő vagyok és mégsem vagyok olyan, mint amilyennek a férjem beállított. Véget vetettem ennek a dolognak, férjemnek bevallottam. Azóta minden vagyok, csak jó ember nem. Tény, nem szabadott volna a csók sem. De azóta a férjem megkattant. Bárhová megyek egyedül, akkor a pasival találkozom. Be kell számolnom a perceimmel, hol töltöm. Folymatosan azt mondja, hogy megcsalom. Tegnap este elmentem két óra hosszára. És konkrétan lek....vázott. hogy vigyek gumit, ne kapjak el semmit, ne legyek terhes, meg igaz, a sz...pástól nem lehet terhesnek lenni. És ez nem az első eset, folyamatosan célozgatott rá, ha egyedül mentem valahová, de most ki is mondta. Tény, hogy nem szabadott volna engedni a csábításnak, de megtörtént. Azt mondta, megbocsájt. De kibújt a szög a zsákból, miket gondol rólam, minek tart engem. A sztorihoz azért hozzá tartozik, hogy ő télen simán lelépett tíz napra, mert ez jár neki, pihenése közben pedig huszonéves lánykákkal szórakozott. És hozzátartozik az is, hogy érdekes módon akár hányszor szexeltünk, utána egy hétig viszkettem, meg kezelhettem magam. De én vagyok a k...va, aki mindent összeszed. Úgyhogy este ezután összefogtam magam és kimentem a kanapéra aludni. Rá sem bírok nézni.
2019. máj. 3. 05:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

De nyuszika, ha neked szr, akkor elmondod ennek a jó embernek, aztán keresel egy ügyvédet, beadod a keresetet a bíróságra!

Közben elköltözöl és kialakítod a saját életed!

2019. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Állj már a sarkadra és ne hagyd hogy manipuláljon!
2019. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, miért vagy megsértődve? 20 éve ezt csinálja veled, és eddig tökéletesen megfelelt. Annyira még most se xar, hogy csomagolj.
2019. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
22%
Meg ertem hogy nem valsz el,en is hasonlo helyzetben vagyok.Azert a szo csatak nem ilyen erosek.Nehez megtenni azt a lepest hogy elvalj,ujrakezdeni mindent...Ha viszagondolsz a multra voltak szep emlekek,mindig remenykedek en is hatha egy rosz alom.de sajnos nem,nem az.es a gyerek is megneheziti a dontest.sok erot kivanok neked es ha a valasnal dontesz akkor kitartast!
2019. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van megoldás arra,hogy egy nő ne függjön anyagilag a férjétől.Éveket nem lehet erre fogni,hogy miért nem váltál el.És most is annyi a változás,hogy kifeküdtél a kanapéra.Ez nulla megoldás.
2019. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A férjed pszichopata! Olvass kicsit utána, látni fogod, hogy tényleg az...

Ettől az embertől menekülj minél messzebbre! Biztos, hogy megcsalt már..és nemcsak gombás stb. fertőzéseket lehet elkapni nemi úton..vannak ennél rosszabb dolgok is, tehát óvatosan. Hozzád se érjen. Én élném az életem, nyugodtan eljárnék ide oda és nem magyarázkodnék (persze mindezt úgy, hogy már elinditottam a válópert).

2019. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!