Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Bocsánat, hosszú lesz.

Figyelt kérdés
45 éves férfi vagyok, 22 éve nős, kisebb-nagyobb hullámvölgyekkel, 3 gyerekkel. A feleségemmel alapvetően jó a házasságunk, az alapokban egyetértünk, nincsenek nagy vitáink, a szex az egyetlen téma, amiben nem értünk egyet, nekem hiányzik vele a minőségi szex, ami nem csak kéthetente egy könyöradományként létezik... beszéltünk erről többször már, néha egy-egy hétre van változás, de hamar visszatérünk az "5 perc alatt legyen már vége és fekszem mint egy darab fa" stílushoz. Egy idő után kezdtem ezt elfogadni, akármit csináltam szex terén, mindig azt mondta minden jó, orgazmusa is volt, odafigyeltem rá, mégsem igényli gyakrabban. És itt jön az a rész, amire nem vagyok büszke, de megtörtént: megismertem valakit. Nem kerestem, csak ott volt előttem, kedves, okos, aranyos és szexi, jókat beszélgettünk, és olyat láttam a szemében amit otthon már rég nem: férfiként tekintett rám. Hetekig csak beszélgettünk, de éreztem, hogy vonzódunk egymáshoz, és elcsattant egy csók, majd szex lett belőle. CSODÁS szex, amiből nem volt elég egy alkalom, hónapok óta találkozgatunk. Fura, mert nem tudom mit érzek, olyan mintha mindkét nőt szeretném, miközben lelkifurdalásom van, és ez így nagyon sz*r. Imádom a gyerekeimet, sosem hagynám el őket, a feleségemet sem akarom bántani, de amit a másik lány iránt érzek, az leírhatatlan. Nem csak a szex fantasztikus vele, hanem minden eltöltött óra, a beszélgetések, az összebújások. Ő egyedül van, sosem kérte tőlem, hogy válasszak, elfogadta amit az elején mondtam, hogy én sosem hagyom el a gyerekeimet. Néha úgy gondolom el kellene őt engednem, hogy normális kapcsolata lehessen, ne csak lopott idő egy házas férfival, de a gondolattól is kiráz a hideg, hogy nem lesz már velem, olyan sokat kapok tőle, nem akarom ezt elveszíteni. Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy beleszeretett a szeretőjébe? Ti mit csináltatok? A "nincs gerinced" és hasonló válaszok nem izgatnak, nem így terveztem ezt az egészet, de így alakult. Remélem nem vagyok ezzel egyedül és tud valaki tanácsot adni.
2019. okt. 14. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
13%
pityuri
2019. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Volt-e már valaki ilyen helyzetben? Igen, nagyon sok surmó gyökér van a világon, meg kell velük is osztanunk a Földet, ez van, el kell őket is viselnünk.

Nagyon szépen leírtad a szitut, de ettől a szememben nem vagy más, csak egy féreg és ennyi. Hogy miért? Mert ahelyett, hogy őszinte lettél volna a feleségeddel, és vagy annyira férfi, hogy egyedül mosd a koszos gatyáidat, és nem azzal, akit átvertél, akkor most nem köpnéd szembe a tükörképedet.

Attól még a gyerekeidet nem kell elhagynod, lehet őket feleség nélkül is szeretni, csak te ehhez gyáva vagy.

2019. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

A szex mindig a kapcsolat tükörképe. Ha magát a kapcsolatot nem ápoljátok, ha a feleségeddel mint nővel és pároddal nem törődsz akkor persze, hogy nem akar lefeküdni veled. Nem csak a minőségi szex hiányzik ilyenkor hanem a minőségi együtt töltött idő inkább ami nem csak a szexet foglalja magába. Elhanyagoltátok magát a kapcsolatot, megszűntetek egy párként viselkedni, ezért nem akar veled lefeküdni és ezért nem tesz energiát a szexbe.

És ez az amiben hibás vagy. Elvárod a jó szexet úgy, hogy a pároddal nem törődsz. Ti nem vagytok egy pár, csak lakótársak és ebből a pár mondatból is teljesen egyértelmű, hogy dehogy szereted te a feleséged vagy a családod. Ezt csak azért próbálod erőltetni mert így könnyebb a lelkiismereted. Annyit tudok neked mondani, hogy vagy tegyél újra 110%-ot a kapcsolatodba, újra viselkedj úgy mintha a párja lennél és nem a lakótársa, vagy pedig váljatok el mert részedről már semmilyen érzelem nincs az irányába. A gyerekeid azt érdemlik, hogy olyan férfi legyen az anyjuk mellett aki a legcsodásabb nőként tekint rá, különben ők sem fognak soha így tekinteni senkire. Ha egy ilyen langyos szar kapcsolatot látnak az rosszabb mint ha apa nélkül nőnek fel.

2019. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

Vallás, be a felesegednek. Majd válthatók el.

Úgyis az lesz.

Azért mert te már belekostoltál a jóba.

Sosem lesz elég az asszony otthon.

Vagy pedig neki is van palija, akiről nem tudsz. Nyitott házasság.

2019. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%

Fura három sorból onnan eljutni, hogy az asszony csak fekszik, mint egy darab fa, odáig, hogy a férj nem törődik vele. Fogadjunk, valami hasonló, megkeseredett vénasszony írta ezt.

Kedves kérdező, sajnos nagyon sok olyan nő van, aki elvárja, hogy szerzetesi életet élj mellette. Ez van, nem a megfelelő nőt vetted feleségül.

2019. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Edd meg, amit főztél.
2019. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem a szeretőddel kapcsolatban azért ott motoszkál az újdonság varázsa is, hiszen 22 év házasság (amit gondolom megelőzött némi házasságmentes kapcsolat is) után akármilyen kreatív vagy, mégis úgy ismered már a saját párod, mint a tenyered (jelen esetben akár szó szerint is értve, höhöhö -bocsi), érthető, ha felpezsdít egy lelkes fiatal lány vonzalma. Viszont arra gondolj, hogy a feleséged is valószínűleg hasonlóan érez- nem biztos, hogy azért nem kívánja a szexet, mert nem élvezetes neki, lehetséges, hogy már unja, hogy ugyanaz a műsor, hogy munka után hazaértek, ellátjátok a gyerekeket, beszéltek pár szót ugyanarról, a szürke hétköznapokat meg a szomszédot kibeszélve, a "leviszed a szemetet?" szintű mélységekig elmerülve, és miután a gyerekek ágyba kerültek, kötelezően egy 20 perces menet még kéthetente, ami lehet, hogy önmagában véve jó lenne, de így, ilyen forgatókönyv mellett x év után már érthető, hogy unalmas. És a fentebb leírt szcenárióban nem is csoda, hogy alapvetően jó kapcsolatotok van és nincsenek konfliktusok, mert felszínes és semmitmondóak a mindennapok, nincs mélység a kommunikációban és az érzelmekben sem. Ez most nyilván csak az én elmélkedésem, simán lehet, hogy nem így vagytok, ezt csak a körülöttem élő, hasonló párkapcsolati történettel rendelkezők példájából hoztam.

Én úgy gondolom, hogy ha eldöntötted, hogy a feleségeddel szeretnéd leélni az életed, akkor kösd fel a gatyád, szakíts (végleg) a szeretőddel, mert jól mondod, valóban nem korrekt vele szemben sem ez az egész felállás, és próbáld meg valahogy helyrehozni a feleségeddel a kapcsolatot- randik, kedvességek, udvarlás, mint 22 évvel ezelőtt. Akár párterápia is segíthet megérteni, neki miért nincs többször kedve veled lenni. Ha ezeket az okokat kigyomláljátok, akkor még akár ismét visszatérhet minden egy boldog, teljes házasságba.

Nyilván ha ezt nem szeretnéd, akkor viszont egyetlen megoldás marad, mégpedig a válás. Nem kötelező hétvégi apukának lenned, kérhettek osztott felügyeletet, és akkor a gyerekekről sem kell lemondanod feltétlenül.

2019. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Hagynám azt a lányt, ő is megérdemli a boldogságot. Mondjuk eleve békén kellett volna hagyni, mert érzelmileg ezt ő is megsínyli hosszú távon, de hát ez van.

A feleségemhez meg őszinte lennék végre.

2019. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

Ha a szeretőddel egymásba szerettek, akkor előbb utóbb válás lesz.

Hejedben, Amíg lehet folytatnám... Mi bajod lehet? Sok nő elvárja, hogy ha ő úgy dönt akkor cölibátust fogadj. Még van a szex terén kb 20 aktív éved. (lehet, hogy több...).

Itt azok akik leszóltak, Kettős mércét alkalmaznak. Ha egy nő írja ki, hogy ennyi idő után a párja nem elégíti ki legalább hetente 4 szer, egyből azt írják, hogy a férjed kukába való, zavard el, tarts szeretőt. Stb.. STB..

2019. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Helyedben a helyes....
2019. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!