Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amíg nem válik komolyabbá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem válik komolyabbá a kapcsolat, nem tudok hűséges maradni?

Figyelt kérdés
Az elején az első pár hónap alatt nem tudok hűséges maradni, amíg nem vagyok benne biztos, hogy szerelmes belém az illető és elköteleződik irányomban, amíg nem bokondul belém teljesen addig más férfi is van az életemben, hogy ne fájjon esetleg annyira ha vége lehet azért vagy, hogy én ne essek bele túlzottan. Nem tudom az okát, csak azt tudom, hogy amikor nem körülöttem forog az új férfi minden tette akkor én szépen találkozom más férfival, és úgy várom meg míg ideje lesz rám. Tudom, hogy gáz vagyok. Miután komolyabbá válnak a kapcsolataim vagy össze költözünk ez megszokott szűnni. Meg változom valaha, vagy elégek a pokolba?

2019. szept. 30. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy nem tudsz, hanem nem akarsz. Amiről beszélsz, az teljes mértékben döntés kérdése. A gáz akkor lesz majd, amikor a komoly kapcsolatodban jön valami bibi és egyből újra futsz más férfihoz.
2019. szept. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt annyi a baj, hogy nagyon rossz a sorrend. Addig NEM!!! jövünk össze senkivel, amíg nem vagyunk benne biztosak, hogy szerelmes belénk és tényleg komoly a dolog. Minek jössz össze ezekkel a férfiakkal ha még fogalmad sincs a szándékaikról? Miért nem lehet akkor azt a pár hónapot megvárni ahelyett, hogy egyből beleugrassz a kapcsolatba? Bár azt, hogy komolyan gondolja-e vele a másik bármilyen normális embernek nagyjából 2 beszélgetésbe telik eldöntenie.
2019. szept. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A másik probléma egyébként az, hogy onnastól kezdve, hogy szerelmes vagy valakibe vagy legalább tiszteled már nem fogod megcsalni. Tehát te úgy jössz össze férfiakkal és úgy élsz le velük x hónapot, hogy gyakorlatilag semmilyen érzelem nem fűz hozzájuk. Ha ilyen emberrel vagy ne csodálkozz, hogy egy értelmes kapcsolatod nincs.
2019. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A hűség döntés és jellem kérdése.Te döntesz a tetteidről, nem más.A személyiséged is adott, ami nem túl pozitív a leírtak alapján.Ideje felnőnöd, nem csak körülötted forog a világ.Éretlen, önző és átgondolatlan vagy.Ne csak a nemi szerved használd, hanem az eszedet is.Azért kaptad az agyad, hogy tudj gondolkodni.
2019. szept. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinél hogy, én pont fordítva vagyok bekötve. Még nem egészen komoly a kapcsolat, nincs más. Komolyra fordul, akkor már nem vagyok hűséges.
2019. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz te főleg egy kapcsolattól? Mert ez kb. úgy hangzik, hogy unaloműzést. Mikor nem figyelnek rád, akkor nem tudsz magaddal mit kezdeni és rajta kattognál, ezért keresel mást, aki ad szexuális vagy romantikus figyelmet. És tényleg, mi lesz ha beáll bármilyen mosolyszünet, vagy periódus míg a párod nem tud rád figyelni? Keresel férfit, aki addig szórakoztat?


Szerintem értékeld át, mit jelent számodra egy kapcsolat, és töltsd ki az időd több fejlesztő programmal.

2019. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!