Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás ha valakihez vonzódo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás ha valakihez vonzódom, szexuális fantáziáim vannak róla miközben barátom van?

Figyelt kérdés

Van egy új munkatársam akivel elég sok időt töltök együtt napi 10-12 órát. Volt időnk beszélgetni is, de mindig baráti, könnyed beszélgetések voltak. Nincsen barátnője, egyedül él. Nekem viszont barátom van 2,5 éve. És a párommal nagyon jó a kapcsolatom, néha vannak vitatkozások, de ezenkívűl semmi. A munkatársam nem rég bejelölt, messengeren is beszélgetni kezdtünk, de keveset, mert nincs sok energiánk annyit pötyögni, meg miről beszéjünk? Egy ideje egyre többet érdeklődik irántam és kapcsolatomról, de nem szeretném beavatni, mert nem értem mi az oka a kíváncsiságának. Az viszont nagyon aggaszt, ahogy "érezni"kezdtem iránta. Néha bókol nekem és legutóbb konkrétan flörtölt velem, csipkelődött és vasárnap elhívott kajálni, de a páromat is vihetem majd. Nem tudom,hogy egyáltalan említsem-e ezt az egészet a páromnak. A munkatársam nagyon vonzó férfi és megkedveltem, sokat fantáziálok róla, de nem akarok belebonyólodni semmibe sem. Zavar,hogy ő jár a fejemben mindig, és nem tudom elkerülni. Amikor találkozunk akkor nagyon jól érzem magam vele. Csak attól is,ha csendben dolgozunk egymás mellett. Néha rám mosolyog és tetszik a figyelem amit kaptam tőle. De bűntudat is gyötör és a nap végére már rohannék ide vissza a páromhoz haza. Amikor ránézek a barátomra összeszorul a szívem. Sosem csalnám meg és leakarom valahogy ezt zárni, de a munkatársam és elkerülhetetlen,hogy ne legyünk együtt/ne találkozzunk. Szeretem a barátomat és döntésre jutottam. Igazából szeretném neki elmondani, de szerintetek ez megcsalás volt részemről? Én voltam hasonló helyzetben elöző kapcsolatomban. Nem nehezteltem az exemre, megbeszéltük. De a párom az ő a párom ő nem én vagyok és nem tudom mit gondolna. Sosem vonzódtam más férfihoz ez idáig amíóta kapcsolatban vagyok.


N


2019. szept. 28. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem, de ha így folytatod akkor megcsalás lesz belőle.

Viszont nem szép viselkedés, nekem biztos nagyon nem esne jól a párod helyében.

2019. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Csak meg akar dugni
2019. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diazepam ***** válasza:
28%

Ha elmondod a párod szakítani fog veled, és ezt te is tudod. Szóval konkrétan azért mondod el, hogy végre újra szingli lehess és flörtölhess a munkatárssal, de közben mártírkodhass, mert téged dobtak, pedig te "nem csináltál semmit".


Ha szeretnéd a párodat nem jut el a dolog idáig. A hűség már fejben kezdődik. Azt jelenti nem hagyom hogy hatással legyen rám egy harmadik személy.

2019. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

VELEM IS VOLT pontosan ugyanilyen sztori. Szó szerint. De nekem annyira lecsavarta a fejem...később megbantam. Évekkel később derült csak ki, hogy addig voltam jó, amíg meg nem

Hódít, aztán utána már csökkent ez a mérhetetlen nagy figyelme..vigyazz ezek nagyon megnyeroek tudnak lenni, behálóznak teljesen. Rajtad kívül meg hat csajjal levelezhet, amiről nem tudsz és ugyanezt a dumat előadja mint neked. Jaj nincs baratnom stb, de azért tart csajokat...szexre stb.

2019. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mikeXxX ***** válasza:
Nekem meg egy foglalt nő írogat ès nem értem mit szeretne ?
2019. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!