Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm megcsalt és én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalt és én meg tudtam 1 év után, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A 22 éves fiú vagyok és a barátnőm most 18. Mikor meg ismertem 16 éves volt. 2 éve vagyunk együtt és ő 1 éve él ment dolgozni nyári szünetbe egy munka táborba. Miután haza jött kérdeztem tolle hogy mien volt és hogy meg csalt e vagy nem. Természetesen a válasz az volt hogy nem de mondtam neki hogy ha volt valami akkor mondja meg őszintén mert idővel minden ki derül. Ő azt mondtam hogy őszinte és hogy nincs mi ki derüljön. A napokban meg tudtam hogy igen meg csat és a srácot is ismerem látásból khajakovel tette. Rá kérdeztem és mondtam hogy tudok róla hogy mi volt és be vallotta hogy igen meg csalt le feküdt a sráccal 3 szor a 2 hét alatt és nagyon bánja és sajnalja az egészet. El mentem a srachoz és azóta vagyis 1 éve nem beszéltek csak 1 szer mult héten. Nagyon szeretem. Mit szóltok bocsássak meg neki ti mit tennétek?

2019. szept. 14. 02:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondd meg neki h visszacsalod.De amugy túl fiatal h tartsa is magát ahoz h nem fog tobbet megcsalni,lehet volt több ilyen alkalom mással is.

Kivancsi arra h masokkal milyen a,szex,meg h el legyenek tőle ajulva. Ajalnd fel neki h 2 hónap szünet vagy 3 es addig fekudjon le annyi pasival amennyivel csak tud. Ha 3 honap utan még vissza akar jönni akkor veled akar lenni,de ha rakap a dologra akkor nem fog vissza jönni es akkor jobb is. Amíg ahoz h kiszorakozza magát minimum 2 év kell.

2019. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Te is, mint mindenki más egy két kapcsolati pofont kapsz majd az élettől de ez igy van rendjén. Okoznak sok szomorúságot és rosszkedvet, gyomorideget is.


Egy a lényeg, ha vége, hát vége, engedd el. Mert jobb most 2-3 hónapig otthon egyedül "pityeregni" és elkeseredni, mint évekig agyalni és rettegni, mikor csal meg megint.


Különben is egy 16-18é fiu, vagy lány még ezer és egy kalandon lesz túl, mire lesz annyi tapasztalata, hogy kivl köti össze az életet. Azt meg hülyeségnek tartottam mindig is, hogy azért mert aláirtam egy papirt, minden vágyamat el kellene fojtsam. Előbb ki kell élni a vágyakat, de szó szerint mindent és utána aláirni.

2019. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tehát ha nem derül ki nem mondja el, mit nem mondott még el akkor ? :D
2019. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!