Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudom rávenni h elhaggy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom rávenni h elhaggya a feleségét? Nektek h sikerült?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 11:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja elhagyni.Csak szeretőnek kellesz és téged hamarabb fog dobni mint elválni a feleségétől.

Hagyd az ilyent és keressél független pasit magadnak.

2019. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Rávenni nem lehet, várj, amíg jól érzed magad, aztán ha már nem jó, akkor mond meg neki, hogy választania kell, mert így nem bírod!
2019. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
36%

Nem fogja elhagyni. Ha fontos lennél neki és szeretne, már elvált volna.

De jelenleg csak egy lyuk vagy neki. Magadat alázod meg, hogy lyukként is a rendelkezésére állsz.

2019. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%

"De jelenleg csak egy lyuk vagy neki. Magadat alázod meg, hogy lyukként is a rendelkezésére állsz."


Milyen érdekes, most csak lyuk, viszont ha szingli lenne a férfi, akkor meg természetes, hogy a nőnek is van szexre igénye.

így miért nem lehet rá igénye a kérdezőnek????


Kérdező, ez a kapcsolat addig tart, még mindketten jól érzitek benne magatokat. Utána vége.

2019. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%
Úgy, h kiadtam az útját.nem álltam vele szóba!!! Ment is haza és elmondta,h engem szeret,elege van a hazugságból. Lehet lepontozni.
2019. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
13%
Ja és nem ,nem az asszony dobta ki.Zaklatott meg 3 éven át, mert engem választott.
2019. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%

A 7-8 válaszoló jókat írt.

Én megcsalt feleség vagyok, az ex szerető tálalt ki, az exférjemet így sem kapta meg, mert aljas/manipulatív módon nem lehet egy férfit sokáig megtartani. Engem választott, de nekem hazug féreg nem kell (azért lett ex, mert hazugságokat, árulást nem lehet megbocsájtani és nem is állt szándékomban, csak addig maradtam az exemmel amíg azt a kígyót aki manipulatív módon állítólagos "segítő szándékkal" az exemet akarta megszerezni, eltávolítottam az utamból).


Ha SZERETI a férfi a szeretőt, ahogy az egyik válaszoló írta és komolyan is gondolja, ha a szerető is igazán szereti a FÉRFIT, nem manipulálja, nem játszmázik, nem heti/havi szinten szakít, hanem igazi érzések vannak mindkét fél oldaláról, akkor egy igazi ultimátummal, amit BETART elérheti a célját. De ezt csakis akkor, ha a férfi szereti a szeretőt.


Ezt kellene megjegyezze egy pár szerető, aki játszmázik, taktikázik.


Kérdező, csinálhaszt bármit, ha a pasi csak nem miattad van veled, hanem valami pótlék vagy neki, nem fog veled maradni.

2019. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
* nem csak miattad
2019. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16%
Nekem úgy, hogy minden szempontból jobb voltam az exasszonynál, leginkább is a szexben. Ez a titok. Ha jobb vagy, akkor otthagyja azt a nőt.
2019. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem sok minden derül ki a kérdésedből.

Talán hallottad már, hogy két punci csak jobb, mint egy?

Miért adná ezt fel?

2019. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!