Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudom rávenni h elhaggy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom rávenni h elhaggya a feleségét? Nektek h sikerült?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 11:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogja ott hagyni. Ha annyira szeretne téged,kérni sem kéne.
2019. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%
Engem mindig nagyon odaadó szexel próbáltak, de egyszer sem sikerült elszakítani a páromtól.
2019. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Ferjem néha szexel ezzel, azzal, jelentektelen kis nőcskékkel, neha kell a változatosság, a pkusz izgalom, számomra is az, én vettem rá erre, de sosem hagyna el , lassan 3 évtizede együtt !

Ne reménykedj, xsak szexre kellesz !

Az első a család !

2019. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%

Sehogy. És ha ez a célod, akkor el fogod őt veszíteni! Valószínűleg te is úgy mentél bele a szeretői viszonyba, hogy tudtad, hogy nős, és nem fog elválni. Akkor most miért akarsz mást? Én sosem követelőztem, sosem kényszerítettem döntésre, mert tudtam, hogy abban a pillanatban vége lenne, nem akartam veszélyeztetni a családját. A szeretői viszonynak vannak árnyoldalai, elég nagy csapda tud lenni, és a szerető szinte sosem "győz". Ha szereted őt, akkor add meg neki azt, amitől jól érzi magát veled: jó szex, gyengédség, ha pedig ezt már nem tudod megadni, mert döntésre akarod kényszeríteni, akkor inkább lépj ki te, mert ebből nem jöhetsz ki jól. Az a legalja lenne mindennek, ha a közös üzenetváltásokat, bármi ilyesmit a felesége orra elé tolnál - akkor egészen biztosan nem szereted, hiszen bántod őt. Ne tedd.

[link]

2019. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogja otthagyni, mert már megtette volna. Ilyenkor maximum az szokott lenni, hogy az asszony dobja ki, amit persze másképpen állít be.
2019. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el, jobban jársz, ha otthon marad, te meg kidobod.

A saját érdeked.


De ha el is hagyja érted az asszonyt, téged is ugyanúgy meg fog csalni, csak idő kérdése lesz!

2019. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Nőként mondom, hogy magaddal nem vagy rendben szellemileg, ha csak házas férfiak kellenek. Két fontos dolgon gondolkozz el:

- akik házasodnak, azok sokszor komolyan is gondolják azt, amit eskütétel alatt mondanak,

- a házasság befektetésről is szól nagy részben: pénz, energia, figyelem, szeretet, gyermekek nemzése, stb.

Akkor lesz neked is jobb önbecsülésed, ha ezekről olvasol többet (nagyon kevés szülő neveli erre a kamasz és fiatal felnőtt gyermekét, sajnos) és te is olyan átlagos férfiakkal ismerkedsz, akikkel jó kapcsolatban és házasságban lehetsz.34N.

2019. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Ami fontos fiatal nőknek: amikor házas (vagy kapcsolatban lévő) férfiak szeretnének ismerkedni, azok legtöbbször csak szórakozni akarnak, a sok-sok pozitiv energiádat szivni ahhoz, hogy nekik legyenek energiáik a hétköznapokhoz munkában, gyereknevelésben, nem könnyű természetű feleség elviselésében, stb.34N.
2019. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
SEHOGY!
2019. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked egy ilyen jellemtelen fszkalap kell, akkor meg is érdemled.
2019. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!