Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mit kéne tennem ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem ezek után?

Figyelt kérdés

Belenéztem párom beszélgetéseibe. Tudom, hibáztam, és nem is tettem még ilyet... talán megérzés? Nem mentegetem, hibáztam én is.

Volt egy beszélgetése, összes előzmény kitörölve, csak annyi szerepelt a nőcitől, hogy jó lenne hozzàd bújni... párom pedig válaszként szerelmes becenévvel illette, és helyeselt.

Kiborultam. És alapból nem tudom jól titkolni az érzéseimet, mikor kérdezte a párom, hogy mi a baj, rázúdítottam az egészet, hogy ki ez a csaj, és ugyan miért van kitörölve a többi.


A törlést olyannal magyarázta ki, ami egyértelmű kamu, de ez mindegy is. Azt mondja, soha nem tett semmit fizikailag, max írogatott, hülye volt, blabla.

A legrosszabb, hogy hiszek neki. Tudom, hogy fizikailag soha nem csalna meg, de... nálam a megcsalás nem a szexnél kezdődik, sokkal korábban. Úgy érzem, elárult.


Egy részem menekülne ebből a helyzetből, mert nekem ez nem fér bele, másrészt meg próbálom mentegetni, hogy nem olyan komoly ez. De ki tudja, mi volt, amit nem láttam... nem tudom, hogy bízhatnék benne.

Magamra is haragszom, mert egy csomó tervünk volt a hétvégére, ez most mind ugrott. Hülyeség, hogy pont ezen kattogok, ennek kéne az utolsónak lennie fontossági sorrendben...


Sosem voltam mèg ilyen helyzetben. Nem megcsalás, de elàrulva érzem magam. Nincs kivel beszéljek róla. Mégis mit kéne tennem?


2019. aug. 18. 11:11
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Mizu van kérdező? Hogy alakult végül a kapcsolatotok?? Tudom, eltelt azóta pár év, de kíváncsi vagyok, hogy végül mi lett a vége az egésznek.
2022. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!