Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megcsal az nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsal az nem szeret?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 20:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Én azért csalnám meg, mert nincs szex. Akkor ő nem tiszteli az én érzéseimet? Uncsi már ez a megcsalós téma egyoldalú kezelése.
2019. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5%

Ez nem fekete-fehér. Simán lehet szeretni úgyis valakit, hogy közben "megbotlasz". Akár azért, mert hiányzik valami, akár azért, mert egyszer, ott és akkor nem bírtál magaddal.

Akik azt mondják, hogy a kettő kizárja egymást, valószínűleg még soha nem kerültek ilyen helyzetbe. Könnyű elméletben hűségesnek maradni, ha még sosem volt hosszú párkapcsolatod, ill. ha soha nem volt igazán nagy kísértés. (Sokan mondják, hogy ők ellenállnak a kísértésnek, aztán kiderül, hogy csak valakinek nem köszöntek vissza, aki szépen nézett rájuk. De soha nem voltak olyan szituban, amikor a másik teljesen elvarázsol és te is kívánod őt.)

2019. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

#13 - ha nincs szex és ez téged zavar, akkor nyilvánvalóan nem illetek össze, és inkább szakíts, vagy vesd fel a nyílt kapcsolatot, minthogy a háta mögött üzekedj.


#14 - a hűség döntés kérdése. 12 éve vagyok a férjemmel, rengetegszer megkörnyékeztek már, olyanok is, akik egyébként tetszettek volna, olyanok is, akikkel simán "elmentem volna egy körre", ha nem vagyok férjnél. Volt, aki hosszabban udvarolt, ostromolt, és bizony, mikor éppen hullámvölgyben van az ember házassága, nehéz megállni. De megálltam, mert csak három darab betűn múlik minden: NEM. Magamnak is nemet mondtam, a csábításnak is nemet mondtam, mert ez egy döntés, nincs olyan, hogy nem bírsz magaddal. Munkahelyen tetszik valaki? Kerülöm a társaságát és szigorúan munkaügyben beszélünk. Idővel ő is lekopik, meg én is elfelejtem az egészet. Valaki felkorbácsolja az érzéseimet, vágyaimat? Egyszer-egyszer elábrándozok róla, de nem töltök végtelen mennyiségű időt azzal, hogy róla álmodozzak és a "mi lenne ha"-val kínozzam magam. Nincs olyan, hogy egyik napról a másikra beleszeretsz valakibe, ha eldöntötted, hogy hűséges maradsz a párodhoz, akkor simán elkerülheted az egészet. Ha valakihez vonzódsz, simán kontrollálhatod a viselkedésed, felnőtt emberekről beszélünk elméletileg, akik tudják mit miért csinálnak. Aki megcsal valakit, az igenis meg AKARJA csalni, nincs ezen mit szépíteni. Bármikor dönthetsz úgy, hogy ha felmentél a harmadik fél lakására, hogy megszakítod a csókot, a tapizást, az előjátékot, a vetkőzést (a lakásra való felmenést is), és hazamész különösebb kár nélkül. Ha a párkapcsolatod tudatosan el tudod hanyagolni, illetve ha menthetetlen, tudatosan benne maradsz, akkor a csábításnak is ugyanilyen tudatosan ellen lehet állni. És nem is azért, mert a másik félnek ez mennyire fáj és átvered és akármi- TÉGED minősít, ha hűtlen vagy, nem a kapcsolatodat, nem a Jóskapistát meg a Marcsajulcsát a szomszédból, csakis téged.

2019. júl. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges ennyit rugózni ezen a megcsalásos témán. Az emberek az élet összes területén átlépik a korlátokat. Aztán valahogy nem azt látom, hogy mekkora büntibe kerülnének miatta. A nagyfarkú Don Juan-nak ugyanúgy szétteszik a lábukat a nők, a családanyák a tinik, holott tudják hogy a pasinak 10-20 nője van. Ilyenkor mi van? Van aki az 50-es táblánál 100-zal hajt. Őt valaki kiközösíti? Vagy nézzük meg a felső "tízezret", legalább a fele szélhámos, másokon, a rendszerváltásból felkapaszkodott büdös paraszt. Őket ki veti meg? Megvetni? A lábul előtt csúszkál apraja-nagyja, csak hogy jusson nekik is néhány morzsa.


Ez a megcsalásos dolog sem ért annyit, hogy 2 percet is beszéljünk róla. Aki menni akar az menjen, nem kell itt a gerincet meg a becsületességet említeni. Számít? Nem hinném. egy megcsalásos sztoriban mindkét fél nyakig benne van, csak hát a klasszikus leosztás az az, hogy van egy mártír, ultra rendes és gondoskodó nő, aki mindent de mindent megtesz a párjának, és van egy ultra szemét pasi, aki ezt azzal hálálja meg, hogy félrelép.

Megbeszélés, válás... ne röhögtess már.

2019. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudom nem lehet általánosítani, de mintha az otthon a feleség által elnyomott, pórázon tartott pasik csalnának inkább. De ettől még a feleséget szeretik. Ha az változtat a viselkedésén akkor újra teljes lesz a családi boldogság.
2019. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!