Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szólítanád a férjed Uram-nak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítanád a férjed Uram-nak?

Figyelt kérdés
A barátnőm pasija elvárja hogy Uram-nak szólítsa. Mit tennél ha a barátod ezt szeretné?
2019. júl. 4. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha o meg "urnom"nek szolit cserebe akkor jo!


Amugy lehet bdsm kapcsolat az ovek.

2019. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam rá "az uram"-ként utalni. Felénk az "uram" meg "asszony" kifejezéseknek semmilyen degradáló jelentése nincsen, mindenki így használja és komoly kapcsolatot jelent. Tudom, hogy van ahol ez ilyen negatív jelző, felénk abszolút pozitív.

De azt, hogy elém áll és azt mondja, hogy mostantól szólítsam Uramnak elképzelni nem tudom... :D Lehet baj a fejben ha otthon így kommunikálnak egymással és a pasi komolyan gondolja ezt. Én maximum poén szinten tudnám ezt elképzelni. Mikor nyűgös és jófejségből kiszolgálom akkor szoktam Nagyságos Úrnak szólítani csak hogy idegesítsem.

2019. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem a férjem, de időnként szoktam rá így utalni társaságban, hogy pl. az Uram most épp dolgozik.

Kettesben nem nagyon szoktam így megszólítani, hogy "Uram, hoztál kenyeret?" Furán hangzana..

Párommal egyszer szóba került ez az "Uram"-ozás téma, hogy van, akit ezért lenéznek, ha így utal a férjére. Ő azt mondta, hogy szerinte ez akkor működik jól, hogy ha a férfi tesz azért, hogy a kapcsolatban ezt kiérdemelje, és elsősorban azzal, ha megbecsüli és szereti a nőt. Én nem érzem magam alacsonyabb rendűnek, ha Uram-nak szólítom a párom, mert ettől ő nem néz le, hanem épp ellenkezőleg: úgy viselkedik velem, ahogy egy úrnak kell egy nővel.

2019. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott eszembe, mint az elsőnek :D max vmi szexuális szerepjáték közben tudnám elképzelni.
2019. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Poénból néha "Zuram"-nak hívom, de amúgy nem.
2019. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Azt sem szeretem ha mások így utalnak rá. Pl.: "Hol van az urad?" Ő sem szólít, vagy utal rám asszonykènt. Bár nem lenne ellenemre.

De lehet ezt csak vele èrzem így. Mert van egy hímsovinoszta oldala is ami nèha elő jön ès nem szeretem.

2019. júl. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam így hívni, de ez mindig magamtól jön, és néha inkább csak poénnak szánom. Ha ő várná el, hogy így hívjam, az nagyon furcsa lenne...
2019. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi szoktuk egymást, én uramnak, a férjem úrnőmnek szólít ilyenkor. Olyan nincs, hogy elvárja... Ez egy poén és kész. Normális emberek között. Egyikünknek sem kényszer.

Miért, mi lesz a büntetés, ha nem engedelmeskedik?:D Vicc kategória amúgy ennek elvárása.

2019. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagymama, ha beszélt a férjéről, vagy más férjéről, használta az "uram" meg a "Kati ura" kifejezéseket. Néha még az "emberem" meg az "én Lajosom"is előfordult.

De sose szólította így a nagypapát. Ha akart tőle valamit, a nevét mondta, pl. Jöjjön ebédelni Lajos!

2019. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párom rendszeresen hív "asszonynak"(20, vagyok lol), de én bírom, hogy így hív. Én ritkábban, de szoktam mondani, hogy az "uram" :D
2019. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!