Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tévő legyek? Úgy érzem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Úgy érzem egy romhalmaz az életem.

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos babánk. Férjemmel viszont hihetetlenül rossz lett a kapcsolatunk. Egyszerűen nem fogja fel milyen nehéz egész nap egy baba után szaladni, közben figyelni hogy a ház se szaladjon. Eddig sem sokat segített be de megoldottam. Ma viszont lányunk egész nap ordított fogzás miatt nekem pedig egész nap görcsölt az ölem olyan szinten mintha tépték volna fel a heget. Ma délután 2kor haza ért. Mondtam is neki hogy jó hogy előbb jottél tudsz vigyázni egy kicsit a gyerekre hogy legalább 10 percet lepihenjek. Erre ő hogy de hát megy az anyjához valamit javítani. Így szintén este 10-ig ketten voltunk. Ilyenkor persze semmi türelmem a kicsivel, sokszor elbőgöm magam hogy miért rá akadok ki mikor szegény nem tehet semmiről. Utálom magam. Legrosszabb anya vagyok a világon. Sokszor már olyan gondolatom van hogy fogom magam és világgá megyek. De nem tehetem meg hisz ez a kislány csak rám számíthat. Ha akár annyi magányt kérek hogy vigye át magával a boltba a gyereket mar puffog hogy nehogy már. És még ő volt oda érte hogy legyen.

Én nem ezt akartam. Szerettem volna egy boldog családot, helyette ez van. Imádom a gyerekem őt nem bánom, de úgy néz ki a férjemet nem sikerült kiismernem eléggé. Hónapok óta nem aludtam 4 órát egyben de ő biztos fel nem kel hozzá éjszaka még hétvégén sem. Anyun kívül nem tudok senkivel beszélgetni még a férjemmel sem mert mindig csak az a rohadt telefon.

Helyre lehet valahogy hozni vagy reménytelen?


2019. jún. 29. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó le a kalappal , ügyes vagy. :)


Viszont nekem sajatom ugyan nincs , de sok kicsi ment már at a kezemen. Nem mindegy, hogy mihez vannak hozzászokva , nem mindegy , hogy milyen a kis személyiségük. Volt végtelenül nyugodt gyerekem , vele aztán nagyon könnyű volt minden. De még ha vizsgálatokra kellett vinni és órákig várakozni , akkor is nyugis volt és mosolygós.

A mostani baba még ahhoz van szokva, hogy folyton kézben van , mindig körülötte nyuzsognek , és ha ez nem így van akkor üvölt.


Van, aki nagyon hasfajos, van, aki nem...


Szóval ahány gyerek annyi féle.

2019. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Szóval annyit akartam kihozni ebből, hogy igen. A gyerekkel nem mindig olyan könnyű..
2019. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Átérzem, kialvatlanul, sokat síró csecsemő. Nekem a férjem annyit segített, ami által hálát tudtam érezni. Neked nem segít. Marad a bébiszitter keresés.
2019. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
10-es tényleg ügyes vagy! De ahogy 11-es is irta nem egyformák. Alvásideje napi 2x 15-20perc. Az annyira elég még elmegyek végre a mosdóba és elkészítem az ebédet vagy megfőzök. Mosogatás úgy néz ki hogy hátulról kaparja a lábamat. Porszívózáskor pedig kézbe van mert fél tőle. Többit nem olyan nehéz egyedül. De nem is várom el férjemtől, hogy takarítson csak hogy a gyerekkel legyen néha. Szerintem az nem olyan nagy kérés, eleve természetes kellene hogy legyen.
2019. jún. 30. 09:20
 15/18 Andi80018 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális a férjed hozzáállása, valószínű ő még abban van, hogy nő foglalkozzon a gyerekkel meg a házimunkával, a férfi pedig dolgozzon, meg hazamenjen a készbe. Tudom milyen nehéz, a folyamatos kialvatlanság borzasztó. Muszáj leszel pedig beszélni vele, mert sajnos ez később sem fog változni, és majd mindig neked kell menni vele mindenhová, bölcsi, ovi, doki, minden. Ezt totál meg fogja szokni. Egyébként egy gyereknek nem csak az anyjára van szüksége, hanem az apjára, nagyszüleire is. Anyukád, vagy az ő szülei nem tudnak néha besegíteni? A másik pedig, hogy mindig ilyen keveset alszik? Csak mert azért ennyi idősen napközben, ok, hogy fogzik, de kb két órát kellene aludnia. Éjszaka felkel? Jól eszik? Csak mert nálunk is az volt, hogy piciket aludt, meg sírt, és rájöttünk, hogy kevés neki az anyatej. Amikor tápszer volt hozzátáplálással, sokkal jobban aludt.

A férjeddel feltétlen kellene tudatni, hogy azért jó lenne ha ő is foglalkozna a babával, a kislánynak is jót tenne, ha lenne az apjával is.

2019. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Válj el,mit szarakodsz?A gyerek lesz beteg attól amit csinál..a férjed egy utolsó pojáca menjen anyucihoz✋
2019. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

kérdező, hol vannak a barátnőid?


lelkizni, szívességet kérni, túlélni segíteni?

2019. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szülés utáni depressziód van. Nekem másfél éves a kislányom, keresztül mentem rajta. Ha elmondtam őszintén, hogy mit érzek, akkor engem ítéltek el. Bár az én helyzetemhez az is hozzájárult, hogy semmi segítségem nrm volt. Soha nem tudtunk elmenni a kicsi nélkül sehova . Mondjuk most sem, de már könnyebb vmivel. Járkál, leköti magát. Én a saját anyámra sem tudtam számítani, mert nem tartjuk a kapcsolatot.

Sok férfi sajnos még úgy gondolkodik, hogy a nő egy házi cseléd. Nálunk besegít a párom, mert gerincsérvet is kaptam időközben.

Több gyereket viszont nem szülök.

2019. júl. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!