Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tévő legyek? Úgy érzem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Úgy érzem egy romhalmaz az életem.

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos babánk. Férjemmel viszont hihetetlenül rossz lett a kapcsolatunk. Egyszerűen nem fogja fel milyen nehéz egész nap egy baba után szaladni, közben figyelni hogy a ház se szaladjon. Eddig sem sokat segített be de megoldottam. Ma viszont lányunk egész nap ordított fogzás miatt nekem pedig egész nap görcsölt az ölem olyan szinten mintha tépték volna fel a heget. Ma délután 2kor haza ért. Mondtam is neki hogy jó hogy előbb jottél tudsz vigyázni egy kicsit a gyerekre hogy legalább 10 percet lepihenjek. Erre ő hogy de hát megy az anyjához valamit javítani. Így szintén este 10-ig ketten voltunk. Ilyenkor persze semmi türelmem a kicsivel, sokszor elbőgöm magam hogy miért rá akadok ki mikor szegény nem tehet semmiről. Utálom magam. Legrosszabb anya vagyok a világon. Sokszor már olyan gondolatom van hogy fogom magam és világgá megyek. De nem tehetem meg hisz ez a kislány csak rám számíthat. Ha akár annyi magányt kérek hogy vigye át magával a boltba a gyereket mar puffog hogy nehogy már. És még ő volt oda érte hogy legyen.

Én nem ezt akartam. Szerettem volna egy boldog családot, helyette ez van. Imádom a gyerekem őt nem bánom, de úgy néz ki a férjemet nem sikerült kiismernem eléggé. Hónapok óta nem aludtam 4 órát egyben de ő biztos fel nem kel hozzá éjszaka még hétvégén sem. Anyun kívül nem tudok senkivel beszélgetni még a férjemmel sem mert mindig csak az a rohadt telefon.

Helyre lehet valahogy hozni vagy reménytelen?


2019. jún. 29. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2019. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az én babám 10 hónapos. Egyébként sem írnék ki 2x kb ugyanolyan kérdést. De hasonló a helyzet.
2019. jún. 29. 23:20
 3/18 A kérdező kommentje:
Végig is olvastam. Azért nálunk annyival jobb hogy nem fenyeget meg nem is iszik szerencsére.
2019. jún. 29. 23:26
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Őszintén sajnállak, amiért ahelyett, hogy élveznéd az egy darab, legcukibb korszakában lévő gyerekkel való életedet, csak sajnálni tudod magad. Tudom, azt várod, a férjed szidjuk, mert dolgozik értetek és a gazember még az anyjának is segít, de nem. Neked kell rendbetenni magad fejben. Más problémát én nem látok.
2019. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom szülés utáni depresszióval küzdesz a férjed meg egy fszarc. Ültesd le és beszélj vele, hogy ez így nem állapot. Ha baxik változtatni, akkor lehet válni. Legközelebb meg fontold meg, hogy kinek szülsz.
2019. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Felvetettem neki, hogy szívesen vissza megyek dolgozni, maradjon ő itthon. Mi lenne belőle? 1 óra elteltével rohanna hogy mit csináljon miért sír.

Egyébként élvezem, de szerintem ketten vállaltuk tehát neki is ki kellene venni a részét a babázásból legalább napi 1 órát.

2019. jún. 29. 23:49
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

tök fárasztó egy gyerek. tudom, mert bár nem az enyém, mégis én vagyok a babával szinte egész nap.

én is sirtam egyszer, pedig nekem aztán nem lehet szülés utána depresszióm.:D


ülj le vele,és mondd el mi a baj.

ha már ezt megtetted, mit mondott?

2019. jún. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

A mai napig hálát adok az égnek a nejem miatt. (az ilyen írásokat olvasva).

Volt mikor építkezésen melóztam. Olyan hónapunk is volt, hogy minden nap 10-12 órát. Plussz a haza út. Sosem panaszkodott.

Annyit tettem, hogy iparkodtam normális 5 napos 8 órás munkát találni. Két évbe telt. Az is bejárós volt. Onnan már én is tudtam segíteni, s a gyerekekkel sokat játszani. De addig, szinte egy percet sem. A párom sosem sírt, hogy ő nem bírja. Ő gyesen volt, én meg melóztam. Mint írtam nagyon sokszor 30 nap 10-12 órát.

2019. jún. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem mond ilyenkor semmit, mindig én vagyok a hülye meg a veszekedős.


Le a kalappal a feleséged előtt. De tudod nem vagyunk egyformák. Vannak akik nehéz fizakai munkát végeznek és bírják, van akinek a gyári meló sok, van akit a fagyi árulás is kikészít(nem rosszból).

2019. jún. 30. 07:42
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
4 gyereket szültem max 2 év korkülönbséggel (a 2 nagy közt 13 hónap van), de sosem panaszkodtam a férjemnek, sem másnak. Egy db egy év körülivel alig van dolog, simán meg lehet mellette bármit csinálni. Nem értem a problémádat.
2019. jún. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!