Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan küzdjem le ezt az érzést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 1,5 éve vagyunk házasok ezt megelőzi 10 éves barátság ,olyanok voltunk mind a testvérek .

A feleségem az esküvőjére készült egy férfival akit nagyon szeretett ,a férfi is szerette őt de nem tudott bánni vele ,sőt a férfi családja se szerette a feleségem . Láttam rajta hogy nagyon boldogtalan mert bántotta és nem beszélt vele szépen a férfi ezért az esküvő előtt 1 hònappal ki hoztam külföldre ,szó szerint elhoztam a völegénytöl . Nagyon szenvedett de ugyanúgy boldog is volt és szépen lassan egymásba szerettünk és elvettem feleségül. Ez a nő szàmomra maga a tökéletes ,életem értelme ,a gyöngyszemem csak hogy nem sokára lesz a testvére esküvője és visza kell mennünk óda ahova az exe és annak családja is hivatalos lesz .

A feleségem öszinte volt ,azt mondta hogy szeret,de nem tudja hogy mit fog érezni hisz nem volt rosz ember és majdnem hozzáment . Én rettegek hogy ha meglássa újra beleszerett . A feleségemnek nem mondtam de tudom hogy az exe szenved és szereti őt .



2019. jún. 28. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem jó dolog szétválasztani 2 embert, aki szereti egymást. Szerintem csak hálából ment hozzád, jól esett neki a törődés.
2019. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem választottam szét. Ő is akart jönni. A szerelem az nem elég. Csunyán bánt vele a férfi.
2019. jún. 28. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg bízz benne. Mást úgysem nagyon tudsz tenni.
2019. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem becsülnöd kellene, hogy ennyire őszinte veled. Az, hogy ezt így megbeszélte veled szerintem egy jó kapcsolatra vall. Teljesen mindegy, hogy valakinek milyen volt az előző kapcsolata, hogyha évek múlva újra találkozik valaki a volt szerelmével akkor mindig meg fog benne mozdulni valami.

De az, hogy újra lesz benne valamilyen érzelem egyáltalán nem jelenti azt, hogy vissza fog menni hozzá vagy beleszeret. Ehhez nagyon kevés az, hogy összefutnak egy lagzin. Feltételezem a feleséged nem annyira ösztönlény, hogy visszamenjen egy rossz kapcsolatba a férje mellől csak mert néhány pillanatnyi érzése támadt.

2019. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem. A pasas nagyon szereti .
2019. jún. 28. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamit nem értek, mi az,hogy nem bánt vele szépen?!?!? Ez NEM szerelem!! Ahol ilyen van, ott nincs tisztelet...
2019. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hosszú...
2019. jún. 28. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!