Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Néha gyűlölöm a párom. Mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha gyűlölöm a párom. Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan erős utalatot tudok érezni hogy csak na... Aztan elmulik. Neha szeretetet is érzek azért. De ha osszeveszunk, vagy ilyesmi akkor utálom. Meg nehany viselkedesekor is.
2019. jún. 27. 07:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez van, ha már csak muszájból vagytok együtt.
2019. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, velem legalábbis nem fordul ilyen elő soha. Néha fel tud húzni, néha mérges vagyok, de az, hogy utálnám, még sosem fogalmazódott meg bennem. Ha te ezt érzed, akkor vagy elhalt már a kapcsolatotok, vagy van valamiféle személyiségzavarod. (Pl. Borderline, úgy tudom, annak gyakori tünete az általad leírt eset.)
2019. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Hasonlo kepp voltam en is! Neha nagyon tudtam utalni a múltbeli viselkedéseiért! Mondtam neki hogy ez nekem nem fér be és változtasson qurva gyorsan Különben megy a levesbe!

Változtatott is most mar csak neha-neha emlegetem fel hogy regen milyen undoritó tudott lenni! 😏😕

2019. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a borderline-ra gondolok, de csak te tudhatod, mi van köztetek. Ezt vele megosztod? Vagy ő hogy reagál?
2019. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De akkor a legszarabbb mikor amugy minden mas mukodik köztetek ki jöttök es nem akartok szakitani kb olyan mint ha egy testvér lenne aki mindig kiborit de nem lehet azt mondani hogy oke vége ennek a családi köteleknek... :/
2019. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen mi meg nem vagyunk házasok...
2019. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kettes jól írja. Mondjuk a gyűlölet mit takar?

Kis ejnye-bejnye, juuuj de utálom érzés, vagy vörös ködöt, ami elborítja az agyad és nem tudod irányítani a dühöd, indulataid?

Nekem személyiségzavarom van - sajnos ez már tény, és volt, hogy a kést belevágtam a vágódeszkába, olyan dühöt és érthetetlen undort éreztem. Mondjuk sajnos feszegette a határokat, direkt provokált, de a reakcióim akkor is borzalmasan szélsőségesek voltak. Nekem nem is való párkapcsolat.

2019. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy. Nem vagyok beteg. Egyszerűen csak utalatot erzek...

Pl. ha elmegy a haverjaival, és előtte direkt hizeleg nekem, mikor máskor meg le se szar. Nem kedveskedik. Mert tudja hogy nem szeretem hogy eljarkal. (8 honapos kislanyunk van)

Ilyenkor nagyon tudom utalni. Merges vagyok ra, vagy pl amikor nem akar lemenni a nyaraloba, mert minek menjünk ott is ugyanazt csináljuk amit itthon... Es emiatt gyűlöletet erzek

.

2019. jún. 27. 16:25
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezeket szülés előtt nem éreztem, mármint akkor is megvoltak ezek a konfliktusok, de nem éreztem ilyen gyűlöletet
2019. jún. 27. 16:26
 10/14 anonim ***** válasza:
amit le írtál ez az utálat más fajta utálat mivel ez a szeretetből utálod... pl mikor a szülök meg tiltották hogy elmegy este egy buliba.. szereted őket meg minden bennük bízhatsz meg a legjobban de még is mondod nekik utállak titeket :D na kb ilyen a te esetedben is... van ilyen soknak is csak itt gyakorin mindenki álszenteskedik... holott az ő életük sokkal zűrösebb.... beszéljétek meg a kommunikáció qurva sokat tud segíteni!
2019. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!