Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ezt mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Pakoltam a férjem ruháit a szekrényében és eldugva egy fél szem potencia növelőt találtam. Le vagyok döbbenve. Soha nem használtunk ilyet, nem volt rá szüksége. A fele hiányzik, tehát elhasználta valahol, valamikor. És ez a tabletta nem volt itt még a múlt héten.
2019. jún. 21. 08:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Érdekes vagy sem, talán nem ártott volna vagy nem ártana - ha javítani akarnál a házasságon - kicsit visszahozni az intimitást és a szenvedélyt! ha már évek óta nincs szex, aztán meg megy a csodálkozás, hogy mással dug a párod.
2019. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

És hogyan lehet visszahozni, ha hetente legalább egyszer közli velem, hogy kövér vagyok. Hogy akkor néznék ki valahogy, ha 60 kiló lennék. Hogy felöltözök szépen, mikor együtt megyünk valahová, erre közli röhögve, na most is feleslegesen öltöztél így fel. Évek óta nem kaptam egy olyan mondatot, hogy szép vagy. Évek óta nem hallottam tőle azt, hogy szeretlek, bár mondjuk tudom, hogy nem szeret. Ami dicséretet kapok tőle az az, hogy jót főztél. De ezt megteszi egy bejárónő is.

Szóval egyszerűen látom rajta, mikor rám néz, hogy csak a kövér disznót látja bennem. Le fogok fogyni, de most egyszerűen olyan szakaszában van az életem, hogy nem tudom a padlóról összekaparni magam. És ebben sem segít, hiszen annyit kértem csak, hogy egy hétvégét szeretnék egyedül eltölteni úgy, hogy nincs körülöttem senki.

2019. jún. 21. 13:17
 13/16 anonim ***** válasza:

És minek vagy vele?

Egyébként egyèrtelmű a szitu. Megcsal valaki olyannal, aki elég vékony neki.

2019. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát talán fogyni kéne akkor, gondolom, mikor feleségül vett nem voltál kövér. Miért csodálkozol, hogy csökkent irántad a vágya, ha annyira meghíztál? Sokan terhesség után is lefogynak, azok meg, akik úgy maradnak és még szednek is fel kilókat csodálkoznak, hogy a férjük nem kívánja őket.
2019. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
5 kilóval vagyok több, mint az esküvőn. Csak közben átalakult a testem, lett egy csomó hormonális problémám.
2019. jún. 21. 19:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Jaj,ne már...a ferfiak talán mind Adoniszok,sose hiznak el,es ritkul meg a hajuk...a foguk.stb..???

Akkor csak jo pasikat látnánk az utcákon 20-60 evesig...


Akkor pampoghatnanak,ha valaki felszed 5-10 kg ot az evek alatt,ha ok is kigyurt álompasik lennének...Ez nem infok a megcsalásra...

Kérdezo,járj utana,mi az igazsag.

Majd ird meg ,mi derult ki rola.

2019. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!