Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ezt mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Pakoltam a férjem ruháit a szekrényében és eldugva egy fél szem potencia növelőt találtam. Le vagyok döbbenve. Soha nem használtunk ilyet, nem volt rá szüksége. A fele hiányzik, tehát elhasználta valahol, valamikor. És ez a tabletta nem volt itt még a múlt héten.
2019. jún. 21. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fel akarta vele dobni a szexet, csak szégyellt szólni róla. Próbáld felhozni és megbeszélni vele. Semmit nem szabad a szőnyeg alá söpörni!
2019. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Hát ez elég egyértelmű :-)

Ha veled nem használt ilyet sose, most meg ott van és hiányzik is belőle...

Van valakije sajnos

2019. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nincs szex köztünk jó ideje. Egy fél szem van a csomagolásban. De ilyen hülye lenne, hogy itthon tárolja?
2019. jún. 21. 08:29
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Lehet nem is veled akarta használni
2019. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is úgy vélem,nem nekem szánta.
2019. jún. 21. 08:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt az ismerősi körben egy ugyanilyen sztori. Feleséggel már évek óta semmi szex, aztán egyszer csak előkerült egy fél doboz potencianövelő. A csaj azonnal megkapargatta a férje FB üzeneteit (mielőtt eltüntethette volna a nyomokat), és ki is derült, hogy a csávó rendszeresen orgiákat szervez pár haverjával, meg hivatásos prostikkal.


Sajnálom, ez elég egyértelmű helyzet.

2019. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ne mondd már, hogy eddig eszedbe se jutott, hogy máshol ürít a férjed. Egyértelmű, hogy ha Veled nem szexel, akkor mással szexel.
2019. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, azt mondta, mikor januárban voltunk wellness hétvégén, akkor vette be. És hogy ott volt a ruhái alatt, csak most esett ki. Mondtam neki, hogy találjon ki jobb magyarázatot, ne etessen ilyen hülyességgel.
2019. jún. 21. 09:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akár igaz is lehet. Viszont ha nem hozzátok vissza a szexet a házasságotokba, ne csodálkozzatok, ha idővel a másik elcsábul...
2019. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, akár igaz is lehetne. Csak semmi pluszt nem vettem észre. Nem birta tovább, nem volt semmi extra, semmi más, mint eddig. Úgyhogy nem tudom ezt elhinni. Plusz utána eltűnt itthonról pár óvszer. Úgyhogy ezt a kettőt összerakva elég érdekes.
2019. jún. 21. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!