Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

11évvel ezelőtt első gyermekemel albérletbe kerültünk első férjem agrsziója miatt anyám mondta hogy hagyjam ott az albérletet költözünk össze hogy mindenkinek könnyebb legyen.


Nem volt párja éppen egyedül volt .


Belementem ...az első héten elkezdte mondani hogy nem vitted semmire a házadat soha nem szerzed vissza rossz hajléktalan vagy ide kerültél a nyakamra most ha még lenne is valakim egy szobába elsem hozhatnám ,majd szólok a gyámügynek vegyék el a gyereket .


Munkám volt de nem bejelentett ,mivel a bejeltett melomat a kicsi miatt ott kellett hagynom nem tudtam hajnal 5 kor megoldani a kicsi ébresztését nagymama hiába facebokozott hajnali 4kor akkor sem akarta vinni az oviba a kicsit ,igaz megoldottam a munkát de bejelentve nem voltam

,szóval ment a fenyegetőzés a gyámuggyel meg hogy egy senki lettél van egy férfi miattatok nem tud ide jönni ,mikor megkérdeztem miért mondtad hagyjam ott az albérletet ?nem tudott választ adni .

Fent voltam társkeresőn interneten anyám lesekedett kiszúrta hogy valakivel 2 hete írók oda jött mondta hogy aranyos arca van a fiúnak gyere vele össze mert elvetetem a gyereket a gyámüggyel randizatok koltozetek össze innen menjetek el mielőbb , más választásom nem volt mivel bejelentett munkám nem volt kiszolgáltatott voltam találkoztam a fiúval aki nem volt szimpatikus sőt sem kinézetre sem belsőleg nem passzoltunk szóval azóta együtt vagyunk megházasodtunk de nem szeretem sőt gyűlölöm ,őt ez nem érdekli nagyon szeret , társként mint haverok elvagyunk de nem érzek iránta semmit .

Mindent megtesz értünk párom biztonságot ad azért sem hagytam ott mert vannak hibái de mindenben mellettem áll .

Nekem ez jutott életem végéig egy barátságban kell leélnem ,irigy vagyok néha akik csókolóznak mert mióta együtt vagyunk nem csokoloztunk soha mindig véres nyálkás a szája páromnak ,többször mondtam tegyen ellene de nem foglalkozik vele .


2019. jún. 19. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Nőként írom: megérdemled.

Egyébként inkább legyél hálás, hogy 11 éve támogat anyagilag, és neveli a gyereked.

2019. jún. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi tévő legyél? Állj végre a sarkadra! Beállítod itt magad mindenféle mártírnak, miközben egymás után hozod a szarabbnál szarabb döntéseket. Tanulni miért nem tanulsz valamit, hogy lehessen bejelentett állásod? A gyerek még azóta is kicsi, nem nőtt semmit?

Én az ilyen nőt nem tudom sajnálni. Gyereket csinálni tud, utána meg a gyerekre hivatkozva költözik egyik ember nyakáról a másikra, mert egyedül teljesen élerképtelen.

2019. jún. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mentél anyádtól másik albérletbe? Ha egyedül fent tudtad tartani az előzőt, másikat is tudtál volna.

Miért 10 év után panaszkodsz, eddig miért nem csináltál semmit? Minek mentél olyanhoz, akit utálsz?


Szenvedni akarsz, hát tessék.

2019. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!