Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házaspároknak miért "kötelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házaspároknak miért "kötelező" egy ágyban aludni?

Figyelt kérdés
20 éve vagyunk házasok a férjemmel, de nem alszunk egy ágyban. Nekünk így kényelmes a különböző életritmusunk és alvási szokásaink miatt. A szexuális életünk rendben van, három gyermekünk született, boldogok vagyunk együtt. Mégis, ha valaki nálunk alszik és látja, hogy külön szobában alszunk, érezhetően ferde szemmel néz ránk, mintha azt gondolnák az emberek, hogy akik nem egy ágyban alszanak, ott biztos problémák vannak a párkapcsolatban. Mi ez az elvárás az együttalvás körül?
2019. máj. 31. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
#10: Akkor mi a francért vagy együtt egy ilyen nővel?
2019. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nem kötelező. bár mi alapvetően jól alszunk együtt, de ha ideges vagyok valami miatt, akkor zavar h ott van, én meg a folytonos forgolódással, wc-re járással nem hagyom őt aludni, aminek az eredménye, h másnap reggel mintketten olyanok vagyunk mint a mosott sz . r.


úgyh ha nincs otthon altató és rámjön az idegesség akkor nincs mese, kint kell aludnom a kanapén. de már nem azavar a dolog, ha érzem h gond lesz már csak adok neki egy puszit és megágyazok a kanapén.


úgyh ebből kiindulva, akinek rosszabbak az idegei vagy rossz alvó, sztem simán lehet h arra kényszerül h külön aludjon. ezt el kell fogadni

2019. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!