Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem hiányzik a férjem eggyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiányzik a férjem eggyáltalán, mitõl lehet ez?

Figyelt kérdés

Szeretem a férjem, de ha nincs ithon nem hianyzik, nem érdekel mikor jön haza, ha néhány napra elutazik akkor sem hiânyzik.Néha belegondoltam hogy ha megcsalna nemis fájna, lehet nemis érdekelni.

De ha hazajön jól elvagyunk egymással, de nincs meg az a tűz.

Néha jó vele de nagyon ritkán hoz "lázba"


2019. máj. 10. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem, ugyanebben a cipőben jarok én is. 39 eves nő vagyok. -ezvén férjem nyámnyila..Én pont az ellenkezője. És nem tudok mit tenni. Én beszeltem vele..de szerinte minden ok. Hany éve vagytok hazasok?
2019. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: megnevettettél hogy a ferjed nyamnyila:))

29vagyok es jó par eves hazasok vagyunk..


Elõzõek:nem szedek fogamzasgatlot.


Az a baj hogy sokmindenert dramazik, mar volt amikor mondta hogy kell stresszeljen neha, mert akkor biztos megcsinalom ami fontos ha peldaul elfelejtem.

Hiaba mondtam neki hogy ezzel csak azt okozza csak hogy nem fogok vágyni rá, és hogy vele legyek.

Ezert neha mar nem is varom hogy hazajojjon sajnos, mert ha vmit hibazok akkor mindig leszíd. Persze nem hagyom magam..

Egyebkent nem vagyunk tul sokat egyutt ithon sem mert van amikor kesoig dolgozok.


Más is.van/volt így? es változott a helyzet? köszi

2019. máj. 23. 12:08
 13/13 anonim ***** válasza:

A helyzet nem "változik" magától, csak ha ti változtattok rajta. Ha nem szítjátok fel újra a lángot, akkor teljesen ki fog hűlni. Ehhez mindkettőtök akarata kell. Javaslok egy jó párterapeutát, az sokat segíthet ebben.

Ő pl. nagyon jó: [link]

2019. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!