Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet tovább élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tovább élni egy házasságban, ha már nem szeretem a férjemet?

Figyelt kérdés
Szeretem, mint a gyermekem apját, de mint férfira nem tudok gondolni. El éldegélünk egymás mellett, de semmi intimitás nincs. Hétvégén kimondtuk, hogy akkor váljunk el. Most már azt mondja, inkább ne, mert a gyereknek nem lesz jó. Attól tényleg tartok, hogy nagyon megviseli a gyereket, de nem tudom, hogy ez a semmi kapcsolat nem fogja e a későbbi életét befolyásolni. 9 éves egyébként a gyerkőc.
2019. máj. 10. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
sehogy,vagy keresel szeretőt.
2019. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A szerető mit oldana meg?
2019. máj. 10. 18:40
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Kérd meg a férjed, hogy akkor viszont tegyen energiát a kapcsolatba. Te is tegyél bele energiát. Járjatok el randizni, ebresszetek fel a tüzet.
2019. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én már sokszor kértem. Ezerszer újrakezdtük és mindig visszaállt minden a régi kerékvágásba. A férjem munkamániás, a munkát minden elé rak. Nem tud nemet mondani, csak nekünk. És belefáradtam az örökös küzdelembe.
2019. máj. 10. 18:42
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg válás, egy gyerek miatt felesleges együtt maradni.
2019. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1. A gyerek nem hülye. Érzi ha valami gond van és sokkal nagyobb kárt tesztek benne, ha ilyen családban nő fel, mintha elvalnatok.


2. Ha ennyire nem megy, akkor el kell válni.

2019. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyiszer próbáltátok rendbehozni, és mégsem, akkor félő, hogy nem vagytok egymásnak megfelelőek. Inkább elkéne engedni a dolgot.

Igaza van annak, aki azt írta, hogy a gyerek érzi a rossz légkört.

Nekem a szüleim vagy 6 éven át halasztgatták a válást, úgy, hogy közben mérgező volt már otthon a hangulat, én meg csak imádkoztam, hogy bár válnának már el! De csak akkor lépték meg, amikor már nagykorú lettem és elköltöztem otthonról. Azóta is bánom, hogy a kamaszkoromat beárnyékolta a köztük levő viszály.

N/35

2019. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Egy párterápiát még meg lehet próbálni.
2019. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Vannak ilyen férfiak akik dolgoznak de elkell válni és olyat keresni aki nem melózik.
2019. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Félre érted. Nem azzal van a baj, hogy dolgozik. Még azzal sem lenne, ha szombat délelőtt dolgozik. De az, hogy hétfőtől vasárnapig késő estig dolgozik,a gyerekre nincs idő, nincs energia, rám nincs energia, abba már beleuntam. Hogy nincs idő nyaralásra, csak három napra, az is összekötve a munkával.
2019. máj. 10. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!