Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasként szerelembe esni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként szerelembe esni. Volt vki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Röviden egy barátom története. Sok sok évig szerelmes volt a nőbe, elkényeztette, bár ezt a nő hozta otthonról is. (Gondoskodjanak róla) Férfiként csak adott és adott. Főzni is főzött rá, és minden otthoni teendö is gyakorlatilag a férfire hárult . Megismert vkit a baràtom , akivel minden új es minden olyan, amelyet idáig nem ismert. Viszont a gyermeke miatt nem tud lépni, elmondása szerint a felesége nem tudnà ellátni a kicsit, mivel lusta főzni, stb. Dolgozni se megy, mert semmi nem tetszik, akárhova nem megy dolgozni.
2019. máj. 4. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor vegye el tole a gyereket! Ha akar válni el fog ezek kifogások !
2019. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Egy barátod, ó persze...

Exem ugyanezt előadta a szeretőjének, hogy neki milyen rossz, minden házimunkát ő csinál, a tenyerén hordoz, a gyerekeket ő látja el egyedül, stb, stb. Természetesen én idegbeteg vagyok, öngyilkos leszel, ha elhagy, és éhen fogunk halni.

Lebuktak, kidobtam, odaköltözött. Láss csodát, kiderült, hogy heti két mosogatás szerinte az összes házimunka, munka után hajnalig gépezik, és azt se tudja, mit esznek meg a gyerekek, vagy melyik ruha kié. (Fiú és lány, 5 év korkülönbség, marha nehéz kitalálni.) Annyira ő csinált mindent, hogy lövése sincs, hogy készül egy pörkölt, vagy hova kell tenni a mosógépbe a vízkőoldót.

2019. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos az igaz, hogy a gyerek elhelyezésnél általában az anyát preferálják. De ha se munkája nincsen, se otthon nem csinál semmit akkor nem fogják nála hagyni a gyereket.

Egyébként meg higgye el, hogy nem fog éhen halni. Azért nem dolgozik, azért nem csinál semmit mert hagyja neki a barátod. Hidd el, hogy elmegy dolgozni és megtanul főzni ha nincs kinyalva a sgge. Azért ilyen, mert megteheti, mert el lett kényeztetve.

Szóval legyen szépen a barátod azzal a nővel akit szeret, a gyereket pedig harcolja ki magának. Nem lehetetlen ez.

2019. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha ilyen jó barátok vagytok, hogyhogy te nem ismered a feleségét, csak mesél róla? Költői kérdés...

Szóval a házassága rossz, a felesége hárpia, de nem tud elválni a gyerekek miatt, viszont egy kis megértésre és boldogságra vágyik.

Igen, nagyjából minden férfi így járt, aki évekig eteti a szeretőjét, hogy nem tud elválni.

De ha ennyire jó barát, akkor kérdezd már meg, hogy mit tud az a nő annyit a jól, hogy őt választotta egy életre, elvette, és gyereket vállalt vele? Mert ha ezt a szülői házból hozta, az nem 5 év házasság után derül ki.

2019. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus nősemberduma
2019. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Oh szegény férfi, jaj de sajnálom. Etesd csak magad még egy pár évig, de vigyázz, mert téged is le fog cserélni, mert mindig lesz ilyen "barát" aki beveszi a kamu dumát. Vannak akik 10-20 évig is élvezik az ilyen dajka mesét.
2019. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy nemzetközi szöveg, mert ugyanezt adja elő egy magyar vagy egy más nemzetiségű is a szeretőnek, csak azt nem tudom hol tanulják :) Ezen jót szoktam nevetni, mert az én külföldi férjem hasonló szöveggel nyomult az ex szeretőnél, mint a magyar pasik.
2019. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen ismerősöm. Ő gazdag nőt akart feleségül venni. Sikerült is neki, de pont így járt, mint a barátod. Dolgozik, háztartást vezet, a gyerekkel is ő foglalkozik. A felesége nem dolgozik, csak kozmetikushoz, körmöshöz jár, meg a barátnőivel kávézgatni, bulizni. Még büszke is rá, egész nap a fb-on posztolgatja a programjait.

És őket jól ismerem, szóval nem túloz a pasi, tényleg mindent ő csinál otthon is. De mit mondjak erre? Valamiért csak elvette ezt a nőt (a pénzért), akkor mostmár viselje el.

2019. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogyan többen mondták. De Láttam már olyat aki nem pont ilyen de hasonló cipőben járt.
2021. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!