Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerek (ek) születése után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek (ek) születése után hogy alakult a szexuális életed? Főként férfiak válasza érdekel, hogy ők hogy éltèk meg?

Figyelt kérdés

De nők is írhatnak. Milyen gyakran került rá sor, kielégítő volt-e stb.

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy ha épp szex közben kel fel a gyerek és sír, akkor abbahagyjátok?


2019. máj. 3. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

O.o

Te hagynád a gyereket 20 percig sírni, és nem is zavarna szex közben?


Ugyanúgy szexelünk, mint előtte, csak szülés után 6 hétig tilos volt betenni.

Röviden ennyi.

2019. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Én hagytam sírni. Nem kell haptakban állni, csak mert gyerekünk lett.
2019. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Több alkalommal mentem a barátnőmhöz, amíg a feleségem nem jött rendbe.
2019. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nő vagyok, mi ki sem vártuk a 6 hetet, 4,5 hét után már óvatosan szexeltünk. Visszaállt a gyakoriság a régire. Szerencsére álom babánk volt, 8 hetes kora óta végigaludta az éjszakát.
2019. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

1.: Majd abba hagyja a sírást.

2.: Miért kell kihagyni? Popi, száj, kéz,...

2019. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első után ritka volt, nagyrészt azért, mert terhesség alatt nem szexelhettünk, aztán ezt valahogy megszoktuk, nehéz volt visszaállni. De pár hónap után visszarázódtunk. A másodiknál terhesség alatt is ment, az utolsó 2-3 hét maradt ki, meg szülés utána 6 hét. Azóta teljesen rendben vagyunk, készültem lélekben, hogy megint alig lesz, de most nem így alakult szerencsére.

Amúgy nem csaltam meg a feleségemet akkor sem, amikor hónapokig nem lehetett. Szerintem jellemtelen dolog, ha egy férfi ilyenkor félremegy.

2019. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyzem, általában a "mártír-anyák" szoknak le a rendszeres nemi életről a szülés után. Az ő gyerekükkel kétszer olyan nehéz, mint másnak a sajátjával, a házimunka is gyötrelem, meg minden ami monoton, ahol "nem lehet önmaga." Nekik teher a szex a párjukkal, ezek szoktak havonta egyszer-kétszer a férjük alá feküdni, ha egyáltalán. Amikor meg képbe jön egy készséges kollegina a munkahelyről, vagy csak egyszerűen csajozni kezd az apuka akkor megy a sírás-rívás, hogy micsoda szemét, bezzeg ha főzött-mosott-takarított volna az anyuka helyett, akkor visszaállt volna a szülés előtti rendszeresség. Fontos a munkamegosztás, de a mártír-típusú nőnek teljesen mindegy, mennyire fáradt valójában, őt tulajdonképpen az anyaság állapota "fárasztja" el.

A normális anyának is ugyanolyan nehéz, volt egy szomszédunk, ahol a babák még éjjel is nagyon rosszul aludtak, majdnem hogy második műszakban látták el őket éjjelenként. Mégis volt igény az együttlétre.

Van arra is példa, hogy a női test annyira megváltozik, hogy a párja már nem tartja kívánatosnak, ezért csökken a szex mennyisége. Az a baj ezzel, hogy ha nem oldják meg fejben ezeket a problémákat, szinte biztos a szétválás.

2019. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen megszűnt a szexuális életem. Csak a gyerek miatt nem dobbantottam még, de nem tudom meddig fogom ezt így bírni.
2019. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!