Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kellene viselkednem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem? Vita nélkül hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Férjem sokat dolgozik, délelött elmegy, este alvás után ér haza. Vagy 1 vagy 2 szabadnapja meg van, de mikor itthon van úgy kell megkérni, hogy ugyan ellátná e a gyereket. Vagy ha éppen nem reggeles, hanem éjjelre megy és nappal itthon van, sokszor nem hogy én, hanem a nagymama foglalkozik a kicsivel, nem kel fel kicsit hamarabb, hogy foglalkozzon vele. Bár inkább úgy fogalmazok 10/1, amikor felkel hamarabb...

Emiatt én bunkó, távolságtartó vagyok vele, holott mindig elmondja mennyire szeret, mindig ír, hív, ha epp nincs itthon. Nagy elvárás, ha itthon van, legalabb munkába indulás előtt 1 órával foglalkozni a picivel, míg én kicsit szusszanok?

Szabadnapját velünk tölti, de általában akkor is kérnem kell, hogy megcsinálná ezt vagy azt? Illetve nem nagyon nyugszik meg nála a kicsi se...

Én várok el sokat vagy jogtalan a "hiszit"?

Csak azért, mert ismerősi körben es rokonságban is van olyan apuka, aki szinte ügyeletes is, a meló fölött bármikor hìvhatják, plusz maszekol is és mindig, az egy egy szabadnapjain is viszi és focizik, játszik a gyerekeivel, korban idősebb is ráadásul.

Mit lehetne tenni? Többször jeleztem ezt neki.


2019. ápr. 28. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen a férjem, imádja a gyerekeket, ha itthon van, mindig foglalkozik velük. De őszintén, szerintem ha magától nincs igénye arra, hogy időt töltsön a saját gyerekével, akkor úgyis mindegy. Kérheted, nyaggathatod, de sose fog őszintén, szívből, jó érzéssel játszani vele. A gyerek meg érzi ám, ha nyűg...
2019. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát nem apatipus ezért szarik a gyerekre


az ilyennek csak nyűg a gyerek,sosem értem hogy miért vállalnak az ilyenek?


ahogy meg barátnőm mondaná: minden nő magának szül

2019. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

"Emiatt én bunkó, távolságtartó vagyok vele, holott mindig elmondja mennyire szeret, mindig ír, hív, ha epp nincs itthon."


Iszonyatosan gyerekes játszma. Ahelyett, hogy leülnél vele beszélni, inkább duzzogsz. Ha hosszútávon elutasító leszel vele, borítékolható, hogy másnál fogja keresni a gyengédséget!


38/n

2019. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó írtam, hogy jeleztem a problémát, többször is. Semmi hosszabb távú változás.
2019. ápr. 28. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz semmit elérni. Időlegesen lehet változást elérni, de ha ő nem érti és nem érti, hogy segíteni kellene, akkor teljesen mindegy. Sőt, ez nem is segítség lenne, hiszen a saját gyereke. Nálunk ugyanez a helyzet. Idén tíz éves lesz a gyerek, szerintem összesen tíz év alatt jó, ha eltöltött vele egy hónapot az apja.
2019. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem azért veszi át a gyerekeket,ha rá ér,hogy én szusszanjak egy kicsit / őt nem érdekli mennyre vagyok fáradt/,hanem mert szereti a gyerekeit és jó apa.

Ezzel nem azt mondom,hogy a te férjed nem jó apa,hanem lehet az a gond,hogy túl hajszolja magát és fáradt,jól esik neki csak úgy pihenni

2019. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!