Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, mennyi "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mennyi " kimenőt" kaphat a férj?

Figyelt kérdés

Nyilván félreérthető a kérdés, de máris kifejtem.

Tizen éve vagyunk együtt. 2 gyerek, a kicsi 3 hónapos. Nincs nagyszülő, mindkettőnk anyukája még gyerekkorunkban halt meg. Ő dolgozik, műszakos. Pihenő napjain szeretne hobbizni.

A kérdést azért tettem fel, mert már nem bízok saját ítélőképességemben. A gyerekek, nagyon sok erőmet elveszik. Így pláne, hogy tavaszi szünet van. A kicsi fogzik, extra nyűgös, vagy ölben akar lenni vagy legyek a közelébe. Éjszaka 2 órákat alszok, majd sír, etetek, nagyot takargatom, majd ismét elölről este 9-től reggel 6-ig. Majd ébred mindenki, reggeli készítés stb indul a nap. A ház kupis, de egyszerűen nincs rá energiám. Éppen annyit összetudok kaparni, hogy ébren tudjak maradni, gyerekeket el tudjam látni. Kapok is érte rendesen, hogy hogy néz ki a ház ha egész nap csak itthon ülök.

Na de nincs is ezzel semmi gond. Engem az zavar, hogy ő dolgozik és jár neki a kikapcsolódás, a hobbi, egyedül vagy a haverokkal. De rosszul esik, hogy nem tudom rábízni a kicsit, hogy akár csak egy forró fürdőt vegyek vagy ledöljek egy órára. Jogos részemről ez a csalódottság?

Az dolog másik oldala, hogy se szex, se ölelés, se puszi se semmi. Mert 30 kg felesleg van rajtam és soha nem voltam ilyen kövér, és magamtól is undorodom, de a torna most a legutolsó gondolatom. Úgy érzem ez egy ördögi kör.

Keressek egy bébiszittert igaz? De ilyen pici babát idegenre nem szívesen bíznék még.

Ne haragudjatok a panaszkodásért, de jó kiírni magamból. Legalább ennyivel is könnyebb most.


2019. ápr. 21. 08:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
egy fosz fej göci szerintem , és patkány féreg !
2019. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez az ember nem társ a mindennapokban,csak el éldegél kényelmesen melletetek,neki így baromi kényelmes,jól el van a kis világában, ahonnan benneteket (családját)teljesen kizárt.Ez nem családapa,hanem egy 0! Nyugodtan végig nézi, hogy te teljesen tönkremész.Nincs benne sem tisztelet sem szeretet irántad.A gyerekek az ő gyerekei is, neki is épen úgy gondoskodnia kellene róluk mint neked! Ezt tovább ne tűrd! Már így is teljesen hülyének néz.Ki tudja, lehet még is csal ezeken a kis "kimenőin" Soha nem lehet tudni. Beszélj vele, és ne hagyd magad! Te is csak ember vagy, nem egy robot aki 0-24 íg szolgálatban van.
2019. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Óh Kedves, annyira sajnálom. Nagyon nagy lelki erőd lehet, én biztos, hogy összeroppannék ha ilyen tragédia történne velem. A gyermekeim az életem.

Valaki írta, hogy el is válhatnánk. Igen már végig gondoltam ezt a lehetőséget is. De annak mi értelme lenne? Így legalább a gyerekek nem csonka családban nőnek fel. Csak többet látják mintha elvállnánk.

Beszélni nem érdemes vele, mert úgy is az lesz a vége hogy én vagyok a buta.

2019. ápr. 21. 12:13
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán az lenne az értelme a válásnak, hogy nem tesz téged tönkre, miközben a markába röhög. Nem nőnek fel a gyerekek csonka családban, csak azt lássák, hogy apa bántja anyát, anya pedig tűri, és belefárad, és így velük sem lesz olyan teljes, mivel szomorú, pedig meglenne egy jobb és nyugodtabb életre a lehetősége, idővel talán egy normális, hozzáillő párra, de anya nem akarja, hogy nekünk jó legyen.. de lehet csonka családban fognak felnőni, mert, ha apa végleg rátok un, akkor dobbant. És ez már közel sem egész család, ha a papa passzolja a kicsiket mindig, csak a szórakozás érdekli. Lépj le, ne add meg neki azt az örömöt, hogy tovább alázzon.
2019. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabb látni a boldogtalan szülőket, mint azt, hogy csonka családban nőnek fel.
2019. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
"Így legalább a gyerekek nem csonka családban nőnek fel." - igen egy olyan csaladmodellben felnoni, ahol anyukat naponta megalazzak, allandoan faradt, boldogtalan es lenezett, azt sokkal jobb latni es hasznosabb. Ha elvalnatok, akkor legalabb tan heti egyszer tobbet foglalkozna velük ez a lusta here mint igy.
2019. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 3 hós a kicsi, ovis a nagy, de nagyon nem így mennek a dolgok. Kikapcsolódhat, igen. Egy hónapban 1-2x este sörözik és beszélget a barátaival. Ez engem nem zavar, mert fürdetés után indul, tegát nem kivonul az ajtón, aztán oldjak meg mindent. Illetve azért sem, mert itthon maximálisan beszáll, kiveszi a részét, segítünk egymásnak mindenben. Én is dolgozom itthonról, mert vállalkozó vagyok, nem engedhetek meg több év kiesést, ez úgy működik, hogy hazajön, átveszi a gyerekeket, én meg kezdhetem a melót. Szóval minden közösen, megosztva, egymást segítve és figyelembe véve. El én nem megyek még itthonról egyedül, mert a pici szopik, majd később viszont simán. Tudom, mert az első gyereknél se volt ebből gond.

Nálatok ez nagyon nincs meg. Annyi szabadidőt érdemel, amennyit ő ad neked. Azaz semmit.

2019. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A helyzet nálunk ugyanez, mint nálatok. Elvárás megvan,a gyerek lehetőleg mindig legyen csendben, legyen tiszta ruha, változatos, minden nap más kaja. A kertet tegyem rendbe,a ház csillogjon. Itthon semmit nem segít, mondván ő dolgozik és fáradt. Én is dolgozom, teljes műszakban. És persze elvárás, hogy csinos, fitt legyek, este meg szexéhes vadmacska. Az, hogy évek óta egy jó szót nem kapok, az nem baj. Nálunk az a szlogen, hogy minek nősültem meg, ha nem csinálod meg a házimunkát. Egyedül is meg tudnám csinálni és sokkal kevesebből kijönnék. Úgyhogy én beleuntam az egészbe. Szex nincs, mert nem kívánom. Élem az életem, ahogy tudom,a fiamnak igyekszek mindent megadni, amit tudok.
2019. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Valaki írta, hogy el is válhatnánk. Igen már végig gondoltam ezt a lehetőséget is. De annak mi értelme lenne? Így legalább a gyerekek nem csonka családban nőnek fel. Csak többet látják mintha elvállnánk."


Így is csonka családban éltek.

Hiába van apa, ha nem veszi ki a részét, nem foglalkozik a gyerekekkel, ugyanaz, mintha nem is lenne. Akkor mit fognak hiányolni? Ami most sincs?

2019. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy igy egy rettenetesen rossz családképet adsz neki: anya megcsinál.mindent, apa meg leül ha hazaér a munkából és lesz**mindent.... túl azon hogy nem tisztel, nem szeret, nem jó társ, tehát csak rossz példát adsz a gyerekeidnek!

Van egy ilyen ismerősöm, a gyerekek 16 es 11 evesek, anyuka csinal mindent, apuka 15 éve nem dolgozik.... mindkettő gyerek életkeptelen, és pont olyanok mint az apjuk. Anyukának lett "örökre" 3 gyereke.... ezt akarod??

2019. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!