Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak akkor kíván, ha tetszelgek neki?

Figyelt kérdés

Egy párkapcsolatról van szó. Lehet olyan, hogy a pasi hozzá se nyúl a nőhöz, nem közeledik hozzá szexuálisan "alap hétköznapi állapotban", csak akkor, ha a nő kicsinosítja magát és úgymond teszi magát a pasinak?


Adott egy sima hétköznap, munka, gyerek, akkor nőként mintha észre se venne, pedig nem mondanak csúnyának, nem hanyagolom el magam. De ha direkt kicsípem magam, vonzóbb vagyok, illegetem magam neki, akkor bezzeg észrevesz... Nem akarok mindig tetszelegni neki,

hogy megkívánjon, most elegem lett, fárasztó dolog. De így napok óta nincs szex.


Akit kíván a pasi, minden állapotban kéne kívánnia, nem? A hétköznapi, nem annyira szexis állapotában is.


2019. márc. 24. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó az észrevétel, hogy akit kívánnak, azt bizony kívánják, ruházattól, napszaktól függetlenül. Itt valami kezdődő elhidegülés lehet a háttérben.
2019. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, ment a zöld!
2019. márc. 24. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt hiszi, ez valami kötelező forgatókönyv nálad és megvárja, amíg te "szólsz", hogy most lehet, egyébként nem kockáztat akár csak lustaság, akár valami olyan tapasztalat miatt, ami csak benne maradt meg. Teszteld le, hogy ha mackónadrágban odabújsz mellé és egyértelműen tapizod pl, akkor arra elutasít-e, hogy na de hol a magassarkúd. :)
2019. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as hozzászóló, valószínű nem mondana nemet, de nekem lohasztó egy kicsit, hogy alap hétköznapi állapotomban, bájolgás nélkül ő nem is próbálkozik be, hanem megvárja a bájolgást.


Köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz!

2019. márc. 24. 18:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy miért nem kezdeményezi máskor a szexet.
2019. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mondjuk ez tökjó ötlet. Bárcsak lenne energiám tetszelegni a páromnak, vagy neki énnekem :/


Nekem azért lenne fontos, mert több izgalomra van szükségem, és hát nem hoz lázba a macinaci, na :/ Szeretném, ha tudnék tenni valamit ezzel kapcsolatban, de jelen helyzetemben erre nincs lehetőség. fontosabb a karrier. És páromnak is.


szóval én azt mondanám, hogy nem feltétlenül kell kívánnia téged hétköznapi szerkóban, sőt még kicsípve sem. Helyzetfüggő... kinek mire van energiája, mire van szüksége, mi van prioriáson. Nekem totál nincs libidóm, ami engem is zavar, párod is így lehet.

2019. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kívánnia kellene mindenhogyan!

Nem a saját kapcsolatomat fényezem, de nálunk ha nem megyünk sehova én egész nap pizsomában vagyok otthon mégis megkíván pedig több mint 5 éve együtt vagyunk.


Nem lehet h a hétköznapokban csak fáradt a munka miatt, v esetleg ó gondolja azt h te csak akkor szeretkeznél ha ki csinosítod magad? :)

2019. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló, lehet igazad van. Ha kívánósabb vagyok, lehetek akár mackóban is, akkor rámmászik naponta többször is. De ha mondjuk napokig nem bájolgok, fáradtabb vagyok, akkor nem kezdeményez. De ez nekem nem esik jól. Pl. a gyerkőcöt elvitte mamája 1 hétre, nyilván kellemetlenebbül éreztem magam, nem volt kedvem tetszelegni. Hát így 10 napig szex se volt. Rákérdeztem, és állítólag azért, mert én nem kezdeményeztem. Szerintem ha kicsit kedvetlenebb vagyok is lehetett volna szexelni, de ő nem lépett.


Köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld kéz!

2019. márc. 24. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos kezd elhidegülni. Nem lehetseges, hogy van valaki harmadik?
2019. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem azzal van a baj, hogy miben vagy, vagy hogy nem tetszel neki, egyszerűen csak rád bízza a kezdeményezést. Kérdezd meg, hogy miért és mondd, hogy jól esne, ha nem mindig neked kellene zöld lámpát mutatni. Simán lehet, hogy egyszer (vagy többször) azt mondtad, hogy most nincs hozzá kedved és onnantól ezt tartja játékszabálynak.
2019. márc. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!