Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Letörölte az egyik expasim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letörölte az egyik expasim, egyik képét a férjem a gépről. Erre most hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk túl jóban, de ezt nem gondoltam volna róla. Egy elég jó kép volt róla, még 1995-ben készült, tizenéves korunkban. Most meg (41 évesen) letörölte...
2019. márc. 11. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ez megért egy kérdést.

És egy ilyen választ is.

2019. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Tuti tipp: tőle kérdezd, ő tudni fogja, nem úgy, mint néhány ismeretlen.
2019. márc. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom a ferjed vette a gepet,amin a faszi fennt volt. Vagy kozos gep: azon is tiszteletlenseg exek kepet tarolni.

N/39

2019. márc. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

3-as : 1) miből gondolod, hogy a kérdező férje vette a gépet?

2) ha zavarja, hogy ott egy kép az exről 5000 évvel ezelőttről (mellesleg eléggé alacsony lehet az önértékelése, ha ezen ennyire fennakad), talán először a feleségével kéne beszélnie ahelyett, hogy önkényesen letörölget dolgokat.

Kérdező: mindig ilyen féltékeny tílus volt a férjed?

2019. márc. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is bunkóság az exek képeit a közös gépen tárolni.
2019. márc. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Miert lenne bunkosag? Ti hol eltek? Mi 17 eve vagyunk egyutt a ferjemmel, neki is volt elete elottem es nekem is. Nehogymar letoroljuk a regi kepeinket amiken az exeinkel is vagyunk. Ezt a baromsagot! A jelen a lenyeg az hogy mi vagyunk egymasnak es boldogok, nem az hogy regen kikel dugtunk. Aki ilyen gyerekesen all a parja multjahoz az a fel annyit is er. Azt akit az ilyen dolog zavar annak komoly onertekelesi gondjai vannak es a parjaban sem bizik. Az egyik legjobb baratnom a ferjem exe es soha nem erdekelt. O a mult es en vagyok a jelen, ez a fontos.
2019. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!