Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akarja elfogadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja elfogadni?

Figyelt kérdés

Parommal 6 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. 2 gyerekkel.

Tudom, most majd lehet szidni meg hasonlok, hogy miért mentem hozza, miért szültem neki stb. de voltak azért pillanatok, mikor felfelé lendült a kapcsolat.

na mind egy. Én mostanra mar 100 százalékosan érzem, hogy én ezt nem akarom tovább. pl. hogy a sajt felesége helyett más nőnek, nőknek mondja el a problémait stb. pedig szerintem ezért vagyunk egymásnak, ha valami van, segítsünk, meghallgassuk egymást. Mondjuk soha nem is lehetett vele megbeszélni nagyon dolgokat. belefáradtam mar a dolgaiba. Meg gy a mindenbe, hogy én csinálok mindent, mindenért én küzdöttem stb.

Még sokat sorolhatnám, mert nagyon sok minden van, sok minden történt a 6 év alatt.

Csak az érdekelne inkább, hogy ha mar ő keresi mások társaságát stb, akkor miért nem akarja elfogadni, hogy el szeretnék válni?



2019. márc. 8. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a stabilitást jelenti neki a házasság.Van hova hazamenni,főz rá,mos,van ingyen szex stb.Ha válsz,mindez ùszik.
2019. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy neki a biztos pont. Ne hagyd magad befolyásolni!
2019. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Egyrészt ott a család, másrészt ezeket veled szeretné, csak az nem sok, hogy bele vagy fáradva és húzkodod a pofád. Elhiheted, hogy ő is bele van fáradva.

32/f

2019. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

3. Pofàd max neked van.


Kérdező. Nem kell, hogy elfogadja. Ha vàlni akarsz és intézed is a dolgot, akkor senkit se érdekel hogy elfofadja e vagy sem. Idővel úgyis kimondjàk a vàlàst.

El azért nem akarja fogadni mert kényelmes a helyzet. Van hova hazamenni, a szexèrt se kell megerőltetni magàt+ ingyen van , qurvàzni se kell elmennie , esélyes hogy kap meleg kajàt is. Ha elvàlsz, mindentől elköszönhet. A kényelmesebbek. Nem véletlen indítja el több nő a vàlâsi procedúràt.

2019. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt. A férfiak kényelmesebbek.
2019. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence_ ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy végre elkezdtél magadra figyelni a jelenben élni.
2019. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Így van négyes.

32/f

2019. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarja elfogadni, hogy vége a jó világnak és főzhet magára meg moshatja a szaros gatyáját magának.


Amúgy dicséretes, hogy ezt így átlátod, ahelyett, hogy racionalizálnál a végtelenségig, grat.

2019. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!