Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen egy modern esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy modern esküvő?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 esküvőn voltam eddigi életemben, azok hagyományosak voltak, minden régi szokást megtartva.

De a mostani fiatalok akik házasodnak, mind élnek a régi hagyományokkal, vőfély, szokásos "játékok" pl pénzsöprés, mulatós zene stb?

Nyilván vannak most is régimódi esküvők, de nemhiszem hogy minden fiatal szívesen él a régi hagyományokkal. Csak ugye a vendégség nagy része valószínűleg idősebb korosztály, így hogy lehet az ő kedvükre is tenni?

Most nehogy azt írja valaki hogy a házaspárnak kell élveznie az ő napjuk nem a vendégeké, mert nemhiszem hogy az 70 éves mamika technora ropná:D


2019. jan. 27. 15:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva hülyén fogalmaztam, üti egymást a 2. és 3. bekezdés de remélem értitek :D
2019. jan. 27. 15:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosíthatlak, hogy a 70 évesek jelentős része gyűlöli a mulatós zenét és sok fiatal pedig szereti. Illetve függ a családoktól is.


Én biztos, hogy minden vőfélyes, szokásos játékos dolgot likvidálni fogok. Nem lesz mulatós zene és technó sem, egyik igénytelenebb, mint a másik. Jazz lesz, illetve feldolgozások egy imerős zenekartól, dobgép, szintetitzátor mentesen.

A mi rokonságunkban senk inem fogja hiányolni sem a mulatós zenét, sem a techno zenét.

2019. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Van olyan, hogy modern? Nekünk fél éve volt, csak polgári, dj volt nem mulatós, de inkább retró számokat kértünk, habár becsúszott pár modern sláger is. Nem volt vőfély, amit én így utólag sajnálok, mert kissé lapos lett.

Szóval nem értem neked mi a modern. mit akarsz 1 esküvőn modernizálni?

2019. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 éve volt az esküvőnk, nálunk pl lagzi nem volt, csak egy szolíd vacsi. Együtt válogattunk lágy háttérzenéket, kiírtam cd-re, egy hangosítással foglalkozó barátunk elintézte az étteremben, hogy azt hallgathassuk. Vőfély sem volt, szintén egy barátunkat kértük meg, hogy segítsen irányítani a népet, ez kb 3 alkalomban ki is merült: a templom előtt szólt, h indulhatnak/unk az étterembe, ott jó étvágyat kívánt, illetve a torta előtt felszólalt mégegyszer, hogy lehet jönni az adott sarokhoz és vágunk. 😊


Egyikünk sem szeret táncolni, a mulatóst sem szeretjük és ezért, bár volt, aki inni jött volna meg táncolni, úgy döntöttünk, a mi esküvőnk utáni vacsorán nekünk kell legkevésbé feszengenünk.

2019. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 éve volt. Egy vacsorát tartottunk csak. Mellette zongorazene szólt és voltak, akik táncoltak is. Ismert dalok mentek, filmekből, musicalből sőt még magyar zenék is. 30-an voltunk és a nagyszülők is élvezték. Nem fáradtak ki, mert késő este véget is ért. Nagyon tetszett nekik, talán a hely és a kiszolgálás miatt. Kristálycsillár, gyertyafény, virágok, nagyon hangulatos volt.
2019. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha lesz esküvőm, én a következőképpen képzelem el:

-kis létszámú esküvő, nem hívjuk meg anyám másodunokatestvérét és a párom nagyanyjának a szomszédját illemből, csak olyanokat akiket amúgy is van kedvünk látni, így eleve nem 70 lesz az átlagéletkor

-csak polgári szertartás, valami szép helyszínen, leginkább egy villát vagy hotelben egy termet bérelnék ki valahol. Utána vacsora, ahol lehet beszélgetni a hetvenéves rokonokkal, majd torta, és tánc.

-A tánc elején klasszikusabb számok, amire lehet lassúzni, meg az összes idős rokonnal táncolni, utána olyan számok amiket mi szeretünk, valószínűleg magyar és nemzetközi alternatív és emészthetőbb metál keveréke. A buli részére az idősebbek valószínűleg úgyis elmennének, így nem kell hozzájuk igazodni

-Semmiféke vőfély meg pénzsöprés meg mulatós nem lesz, se töltöttkáposzta és három méter átmérőjű fehér ruha/piros kamu népviseletes menyecskeruha, elegáns és letisztult összképet szeretnék

2019. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ismerőseim pl. LEGOból raktak ki egy szívet - ez nekem elég modern.
2019. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
Mi lazadtunk minden vofelyes cucc ellen. Nalunk eskuvoi ebed volt, jazz es folk zenek voltak. Nos, a mulatoshoz szokott rokonsag kicsit mast vart de a mi napunk volt, nemigen volt valasztasuk. Delutan ot ora fele el is mentek haza jo hangulatban. Mi meg az ujdonsult hazasok naszejszaka elott este meg elmentunk pizzazni ketten :3 mai fejjel maskepp csinalnank, de akkor ugy ereztuk hibatlan volt.
2019. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!