Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit jelent számotokra az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent számotokra az hogy Házasság/Esküvő?

Figyelt kérdés
A párom szerint csak egy buli amivel megünnepeljük hogy együtt vagyunk és szeretjük egymást mert szerinte az ő élete ettől nem fog megváltozni,minden ugyan olyan lesz..

2019. jan. 22. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Számomra semmit nem jelent mivel nem szeretnek esküvőt . Feleslegesnek tartom
2019. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Igaza van.

32/f

2019. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem azokra gondoltam akik nem akarnak... :)
2019. jan. 22. 17:27
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező. Én akarok, viszont elborzaszt a sok válás x év után gyerekkel stb. Ha az orrod alá dugnék egy ügyvéd által megfogalmazott szerződést melyen az eskünk szövege van, azt aláírnád?

32/f

2019. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Teljes mértékben igaza van. Számunkra is csak ennyit jelentett az esküvő. Rendeztünk egy jó bulit a barátoknak meg a családnak amit azóta is emlegetnek. :D

De az életünkön nem változtatott semmit. Vagyonközösségről hallani sem akartunk, az elköteleződés és a szerelem meg előtte is 100%-ban megvolt. Szerintem egy jó kapcsolaton nem sokat változtat a házasság. Ahol meg nem jó a kapcsolat ott csak rontani fog rajta.

2019. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van, ezt nőként írom. A házasság egy szerződés, semmi több. Nagy ostobaság kapcsolatbeli változást várni az esküvőtől, ha jó egy kapcsolat, akkor pont, hogy nem változik semmi egy esküvővel.
2019. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Én és a férjem szövetségként fogjuk fel. Ha buli nem lett volna, csak egy szövetzsákot magunkra húzva házasodtunk volna, akkor is belemegyünk. A külsőség semmit nem számít és a kapcsolaton sem ront vagy javít. Viszont egy elköteleződés, felelősségvállalás a másik iránt. Egy családdá váltunk jogilag is, illetve vagyonközösségre léptünk. Igazából a házasság egy jogi aktus. Van akinek való, van akinek nem.
2019. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jan. 22. 19:57
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Én megértelek, kedves Kérdező. Mielőtt férjhez mentem, én is azt gondoltam, hogy a házasságkötés után majd valami csodálatos rózsaszín ködben úszva éljük le a tökéletes kis életünket, de el kell, hogy keserítselek. A leendő férjednek igaza van. Az esküvő, a lagzi egy jó buli. Olyan, mint egy szülinapi party. Ünnepeltek. Ünneplitek egymást, a közös döntéseteket, hogy elköteleződtök egymás mellett. De ettől se jobb, se rosszabb nem lesz a kapcsolatotok, és nem fog semmi megváltozni az életetekben, legfeljebb a neved, ha felveszed az övét a házasságkötés után. Mit jelent nekem a házasság? Egy papír. Olyan papír, ami a külvilág felé azt közvetíti, hogy foglalt vagyok, letettem a voksomat egy férfi mellett.
2019. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:
66%

Házasság: papír arról, hogy hivatalosan is együtt vagytok.


Öröklésnél jó dolog, válásnál rossz.


Lagzi: egy igen drága vacsorával, vagy ebéddel egybekötött ünneplés a döntésetekről.

2019. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!