Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha féltékeny vagyok a férjemre?

Figyelt kérdés
Elutazott egy hétre, többen mentek. Tavaly is voltak, ugyanez a csapat. Volt ott egy csaj, aki fullos, de olyan igazi nehézbombázó. Tavaly rengeteget áradozott róla, milyen jó nő. Idén is ment a csaj. És megőrülök, hogy ott vanak egymás közelében.
2019. jan. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nyugodj meg! :) Először is, kezdj el magadra koncentrálni. Ne ekézd magad, nem vagy rosszabb annál a nőnél, meg senkinél sem. Gyereket nevelsz, elfáradsz, nyilván a hétköznapokban nem mindig festjük ki magunkat és dobáljuk magunkat kisestélyiben.

A férjed felszínes, nagyon sajnálom. Most nehéz tőle megszabadulni, így értem az aggodalmaidat.

De erre tényleg csak az a megoldás, hogy próbálsz megnyugodni, magadra és a gyerekre koncentrálni.


Nekem is nehéz lenne, de megpróbálnám. Ha nem vesz részt a családi életben, ki kell rekeszteni onnan. Maradjon kívülálló, aki kívülről szemléli a dolgokat. Összeszeded magad, aztán lelépsz. Gondolom, kiszolgáltatott helyzetben vagy. Nagyon sajnálom, de ez nem jelent jót.

Én az első ilyen után elküldtem volna, de te nem tetted. Mostmár nehezebb lesz megszabadulni tőle így, de muszáj lesz, ha nem akarsz tönkremenni egy férfi miatt. :/


Az a nő meg ugyanolyan fáradt lenne, mint te, ha annyi dolga lenne, mint neked. Csak hát ő ráér és pörög. Majd nem fog.

Befele figyelj, magadra koncentrálj, mert sajnos másokat nem tudsz megváltoztatni.

Az meg benne van a pakliban, hogy szemétládákat fogunk ki, mert senki sem (vagy nagyon kevesen) az igazi oldalát mutatja ismeretlenként a kapcsolat elején.

2019. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, az a baj, hogy mindig olyanhoz hasonlít, akinek se kutyája, se macskája. Meg hogy milyen voltam huszon évesen. Meg én mindig fáradt vagyok. De egyszerűen nem érti meg, hogy minden nap fél hatkor kelnem kell, iszonyú stresszes a munkám, elvárja, hogy minden nap főzzek. Gyerekkel tanuljak, rohanjak vele edzésre heti kétszer, ezután pedig még este tízkor legyek üde és szexi. Mert milyen dolog az, hogy fél tízkor én már általában alszom. Ő éjszaka felvan, reggel nem kel hétnél előbb. Én sem lennék fáradt, ha minden nap aludhatnék hétig, hét végén pedig nyolcig, kilencig. De hét végén is ébreszt a gyerek hétkor.
2019. jan. 26. 12:08
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Még esetleg annyit mondhatnál neki, hogy vegye ki a részét az otthoni munkából is, mert nem egyedül vállaltál gyereket. Ennyi. Ennél többet ezzel a pasassal nem kell foglalkozni. Már a hozzáállásával gondok vannak...Több szót nem is érdemel, mert úgysem veszi észre magát, neki ez megszokott és normális, hogy mindent te csinálsz meg helyette is. Ezen már nem tudsz változtatni. Legközelebb figyelj oda kérlek, és már a kapcsolat elején fektessétek le a játékszabályokat.
2019. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, hogy segítsen. Az a válasz, hogy ő dolgozik. Mikor mondom neki, hogy én is, teljes munkaidőben, akkor jön azzal, hogy más is így csinálja. Csak nálunk nincsenek nagyszülők, nincs senki, aki segítene. Mostanában elmondtam neki, szükségem lenne két napra, mikor tok egyedül vagyok és pihenhetnék. Elengedi a füle mellet. Szerinte ez egy nő dolga, hogy mosson, főzzön, ellássa a férjét. Minden nap másfajta kaja, mert másnaposan már nem olyan jó a kaja. Mondtam neki, hogy akkor járjon étterembe.
2019. jan. 26. 12:40
 25/44 anonim ***** válasza:
Igen ez a minimum. Ha nekem ilyen lehetőségem lenne egyértelmű lenne,hogy családostól megyek. Nélkülük nem is érezném jól magam.
2019. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Ő nélkülünk érzi jól magát. A gyerekkel is akkor szeret lenni, ha elvan szépen csendben.
2019. jan. 26. 13:30
 27/44 Andi80018 ***** válasza:
87%
Miért, ő nem dolgozik, és sosem fáradt? :-) Sajnos egy f...aszfejhez mentél hozzá. Ez jobb nem lesz. Ha most még nem csalt meg, akkor később úgyis meg fog, vagy ha lesz valami biztos nő, akkor elmegy a francba. Gondolom eddig nem kellett senkinek. :-)
2019. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
78%
Én vàlnék. De nem a kirándulás miatt, hanem amiket írtál még. Sőt, lehet mire hazajönne, nem is lennénk a házban (a cuccunk sem). Te elboldogulnál egyedül? Anyagilag? Mert a többiben már most is egyedül vagy. Sajnàlom, de ez egy f_szfej.
2019. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Nem menne egyedül anyagilag, sajnos. Ez a nagy baj.
2019. jan. 26. 15:30
 30/44 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, nem érti az egészet, amit mondok neki. Szerinte tök normális huszonéves csajokkal meg pasikkal viháncolni. Azt mondta, minek kérdezze meg, hogy menni akarunk e, mikor nyilvánvaló, hogy nem.
2019. jan. 26. 16:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!