Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha féltékeny vagyok a férjemre?

Figyelt kérdés
Elutazott egy hétre, többen mentek. Tavaly is voltak, ugyanez a csapat. Volt ott egy csaj, aki fullos, de olyan igazi nehézbombázó. Tavaly rengeteget áradozott róla, milyen jó nő. Idén is ment a csaj. És megőrülök, hogy ott vanak egymás közelében.
2019. jan. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 1/44 Karena26 ***** válasza:
34%

Jogos a félelmed.

Te miért is nem vagy vele?!?

Tuti nem engedném el egyedül a férjemet sehova, ha ottalvós a buli!

2019. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
68%

Téged miért nem vitt magával. És mit áradozik arról a csajról? Mit képzel? Én nem hagynám ezt.!!!!!

Azonnal dobnám akkor "akkor menj de ide többet ne gyere!"

2019. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Nem hívott, úgy döntött, ennyi jár neki. Én itthon vagyok a gyerekkel.

Úristen, csak rágondolok arra, hogy milyen ez a csaj.... Én meg mellette hogy nézek ki....

2019. jan. 25. 21:07
 4/44 anonim ***** válasza:
80%
Te mentél hozzá egy olyan férfihez, aki helyetted egy ismerős nő után nyáladzik, és még neked meséli ezt. Ugye azért közbe viszel neki egy sört is? :D
2019. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%

Miért áradozott a csajról? Milyen csapattal ment és miért? Mit ünnepelnek?

Egyébként nem azért, hogy megbántsam a férjed, de miért gondolod, hogy pont ő vele csinálna bármit is a csaj?

2019. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%
Fogadjunk, hogy még meg is borotválkozott mielőtt újra összejött a csapat. (Hátha érti valaki a referenciát)
2019. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
98%

Sítábor.


Hidd el, az előző kérdésnél is elmondták már, hogy sok jóra ne számíts. Sajnálom, őszintén.

2019. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
12%
Én meg mellette hogy nézek ki.... Hát.. Talán ugy kéme kinézni h a férjeitek ne más nőkre folyassák a nyálat, az max hazudik aki a csinos magára adó nő helyett a elhizott tehén melett voksol,én gyerek melett is nő maradtam,nem is kelett ilyeneken rettegnem...
2019. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
23%
"Tuti nem engedném el egyedül a férjemet sehova, ha ottalvós a buli!" off de te minek tartod a férjedet, valami gyereknek, hogy el kell engedni??? Társfüggő idióták.
2019. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi jár neki?És neked mi jár???
2019. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!