Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha féltékeny vagyok a férjemre?

Figyelt kérdés
Elutazott egy hétre, többen mentek. Tavaly is voltak, ugyanez a csapat. Volt ott egy csaj, aki fullos, de olyan igazi nehézbombázó. Tavaly rengeteget áradozott róla, milyen jó nő. Idén is ment a csaj. És megőrülök, hogy ott vanak egymás közelében.
2019. jan. 25. 21:00
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Ezt már én is kérdeztem tőle. Nem kaptam választ.
2019. jan. 25. 22:12
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el!Vagy ha függsz tőle,akkor titokban ismerkedj!
2019. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Elvárta volna, hogy legyek boldog, hogy ő megy és tök jól fogja érezni magát. Mert rosszindulatú vagyok, mert nem örülök az ő örömének. De hogyan örüljek, mikor tudom, hogy azért nem hívott magával, mert örül, hogy megszabadul tőlünk.
2019. jan. 25. 23:14
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyerek?
2019. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

9 éves.

Ment a csapatban velük gyerek is, család is.

2019. jan. 25. 23:25
 16/44 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne mutasd a fájdalmad mikor hazajön. Legyél nagyon tuti, csípd ki magad de úgy igazából... Főzz vmi jó kaját és NE KÉRD SZÁMON!! Úgysem mondd semmit ha volt vmi. Legyél dögös!
2019. jan. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
mert örül, hogy megszabadul tőlünk. Itt más gond is van tuti,és nem ma kezdődőtt. :(
2019. jan. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
De miért csípjem ki magam, miért főzzek egy jó kaját? Tök heppinek kell lennem, mert ő pihent, bulizott, frankó helyen volt, én meg hullára güriztem magam? És majd ne érezzem a kettős mércét, mikor én szeretnék majd elmenni egyedül egy fél napra és majd oltári cirkuszt rendez, mert neki kell s gyerekre vigyázni? Hogy örüljek majd annak, hogy teljesen kiköltekezett és hónapokig csak a hátát látom esténként? Hogy beígérte a gyereknek, hogy vele is megy csúszni, ott is alszunk, de már jönnek a kifogások, hogy nincs pénze, és amúgy is én mit csinálnék ott, mert én nem csúszok. Na, ennek nem tudok felhőtlenül örülni.
2019. jan. 26. 07:43
 19/44 anonim ***** válasza:
73%
Azt veszem észre,hogy a párod nem állt készen az apaságra. Feltételezem,hogy számára túl korán jőtt. Ezalatt azt értem,hogy nem élte ki a fiatalságát. És most akaf élni. Nem tudom milyen idősek vagytok de ez nem is olyan fontos hisz ez bármikor előjöhet sajnos. Dv van ennél rosszabb is pl. Aki ott hagyja a családját. Én azt mondom,hogy légy vele türelmes tudom nehéz de ha vissza fogod annál roszabb hisz ez neki kell és annál jobban fogja csinálni. Ha tényleg szereted ülj le vele és beszélgesetek mint két felnőtt,viszont ha úgy érzed te ezt nem bírod akkor szálj ki. Hisz nem kötelességed elviselni.
2019. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Már 10 éve együtt voltunk,32 volt, mikor megszületett a fiunk. Előtte is utaztunk sokat, jártunk csomó helyen.

Nem fogom vissza, úgysem lehet. Csak szerintem legalább kérdés szinten felmerülhetett volna benne, hogy nem akarunk e menni.

2019. jan. 26. 09:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!