Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem ilyet mondott, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem ilyet mondott, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Öt éve vagyunk együtt, egy éves a kisfiunk, terhesség alatt és azóta is minimális a szexuális életünk, kb csak ő neki jó, mindig hátulról akarja és kb három perces. Utána nem foglalkozik velem. Szóvá teszem, délelőtt mindig hárít, tegnap pl így poénkodta el : "ha jól viselkedek akkor meghág " persze veszekedés lett, mert mondtam, hogy nem rabszolga vagyok, akit meghágni kell, hanem a felesége és már jól esne egy normális együttlét! Teljesen felháborodott, lehet csak mérgében, de ilyeneket mondott, hogy sz@rik rá nekem jó vagy nem, az állandó reklamálásom miatt nem lesz normális a szex.

Kb 2017 nyara óta nincs normális aktusunk. Akkor is csak úgy, hogy amíg ő hátulról lezavarja, én közben magamnak "megoldom" az orgazmust. Persze sokszor nem sikerül abban a három percben :( totál kivagyok emiatt, eszembe jutott, mi van ha megcsal, mással élvezkedik? Hiába mondom neki, hogy eléggé nagy probléma ez már nekem, változtatni kéne, azt mondta keressek mást... Meg amikor kérdeztem, hogy minden kapcsolatában ilyen "gyors" volt, azt mondta, hogy nem, volt, amikor egy órán keresztül csinálták. Jó, mondom és én miért érdemlem ezt a megaláztatás..

Azt kellett volna mondanom, hogy nekem meg ő az első kapcsolatom, aki nem törekszik arra, hogy nekem is jó legyen. Tény, hogy nehezen megyek el, három négy perc nem elég, de eddig mindenki próbálkozott, hogy sikerüljön. Nem tudom neki mi a baja.

Segítsetek, mit tegyek?


2019. jan. 22. 17:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%
Mond meg h nincs cummendáré és ungabunga ha így folytatja.
2019. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
válj el!!!!!!!!!!!
2019. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Borzaszto goromba a ferjed es egyalatalan nem hiszti, hogy ezt szova tetted-persze ha normalis stilusban.

Amiket mondott neked, hogy sz.rik ra stb hat nem is minositem, nalam elvagna magat.

Ket lehetoseg van, elhagyod es keressen mas not akit “meghaghat” 3 perc alatt.

A masik pedig, amit en maximum a lelkiismeretem miatt probalnek meg, hogy bar nem neked kene de tedd megis azt hogy osszekapod magad. Vegyel fel csini ruhat, szaritsd be a hajad, sminkeld ki magad es kedvesen kerd meg hogy vigyazzon par orat a babara, kimozdulsz a baratnoiddel pletyizni. Menj el edzeni, vigyazzon ra a nagymama vagy a ferjed. Aztan kerd meg hogy menjetek el egyutt egy romantikus vacsira. Eloszor lehet fura lesz neki, de talan ha ujra egy szexi nonek lat majd (szegyelje magat amiert azt erezteti veled hogy most otthon a gyerekkel nem vagyaz) akkor o is valtoztat a stilusan. Es bar nem erdemli meg legy vegtelen kedves, mondd hogy beszeljen az erzeseirol, vagy hogy teljesitened egy titkos szexualis fantaziajat ha elmondja mi az. Legyel az egy konnyed, szexi no. Tudom h gyerek mellett orult nehez, de egy utolso probat meger. Ha ez se eleg, akkor nyugodt lelkiismerettel otthagyhatod a francba, te megtettel mindent.

2019. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Közösen szerettük volna a babát.

Mindig is engem hibáztatott a szexuális életemért (hogy nekem nem mindig jó) én meg sajnos elhittem neki, azt hittem én vagyok a béna. De rájöttem, hogy ő az önző. És valójában sz@rik rám.

2019. jan. 22. 20:36
 25/30 anonim ***** válasza:
97%

Én nem dőlnek be neki 3 percesre. Oldja meg magának!


2 gyerekes anyuka

2019. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy még vele?

Rengeteg férfi van akinek nagyon fontos hogy a párja is kielégüljön...

F35

2019. jan. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Andi80018 ***** válasza:
100%
A férjed egy barom. Ráadásul az nem vicces, hogy évekig hazugságban tartott a gyenge szexuális teljesítménye miatt. Meg is mondhatod neki, egy szánalmas f...@...sz, és még suttyó paraszt is. Én 100%, hogy megszakítanám vele a kapcsolatot, nem hogy hozzáérni. Sajnos te is hibás vagy, már a baba előtt kellett volna beszélni erről valakivel, aki felnyitja a szemed, vagy rájönni, hogy ez a dolog így nem normális.
2019. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Hiba volt mindjárt az első gyüttmöntnek szülni, ráadásul szr kapcsolatba, ez van ha a papás-mamás bedurvul.

Tanulj meg választani.

2019. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
5 év alatt összeházasodtatok és csináltatok egy gyereket egy szar kapcsolatba! :( Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy az elején más lett volna! Most eheted amit megfőztél, csak szegény gyereket sajnálom.
2019. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hogy lehet eltűrni ilyen megaláztatást a szexben? Ennyi évig? 3 perc hátulról, mint az állatok meghág? Ez durva, ha valaki ilyet tett volna velem egyszer is, soha többet nem állok szóba vele. (ha csak tényleg nem mindketten extrém gyors menetet akarunk stb, de az más). Durva, sőt borzasztó. ezek után még hozzá bírsz érni és hagyod??? áá nem fér a fejembe
2019. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!